Jump to content
kulas

COD MW2 - dobra drużyna

Recommended Posts

Chciałbym skompletować drużynę do multiplayer w COD MW2.

 

Jeśli potrafisz rozszyfrować skrót to spełniasz pierwsze wymaganie. Pozostałe to:

 

- umiejętność utrzymania moczu przez trzy mecze z rzędu,

- gra na zwycięstwo drużyny, a nie na swoje punkty,

- poświęcenie swojego życia na korzyść kolegi z drużyny, który np niesie flagę,

- możliwość przyjęcia niewygodnego wyposażenia w postaci tarczy, ładunku claymore lub wyrzutni,

- umiejętność przewidywania reakcji przeciwnika w każdym przypadku,

- dobre połączenie internetowe via ethernet (wifi jest bardzo podatne na "lagi"),

- wiek minimum 18 lat.

 

Chętni na dobre mecze w "Dominacja" lub "Zdobądź flagę" proszeni są o zabranie "głosu" tym wątku.

 

Kamperom z góry dziękuję ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co Panowie? Nikt nie ciśnie w CODa?

 

Nie samymi domenami człowiek żyje :ph34r:

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nikt się nie zgłosił? Aż niemożliwe. :ph34r:

 

Ja kiedyś trochę grałem (ale bardziej CS), teraz wolałbym nie badać swojego refleksu w takich grach. :) Po dokładniejszym zbadaniu sprawy w sumie widzę, czemu nikt się nie zgłosił - gra jest płatna, a ja też jej nie posiadam. :) Counter Strike o ile pamiętam był darmowy.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nikt się nie zgłosił? Aż niemożliwe. :ph34r:

 

Ja kiedyś trochę grałem (ale bardziej CS), teraz wolałbym nie badać swojego refleksu w takich grach. :) Po dokładniejszym zbadaniu sprawy w sumie widzę, czemu nikt się nie zgłosił - gra jest płatna, a ja też jej nie posiadam. :) Counter Strike o ile pamiętam był darmowy.

Dokładnie tak, gra jest płatna i dzięki temu jeszcze jakiś poziom trzyma, chociaż coraz gorzej się gra z uwagi na kampiących dzieciaków. Czasami ciężko wychylić czubek nosa by nie dostać. Dlatego często poświęcam całą grę na na to by takiego kampera podejść / przeczołgać przez całą mapkę i ciach ;-)

 

Również spodziewałem się większego zainteresowania. Miałem nawet obmyślony casting na najlepszą piątkę ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie tak, gra jest płatna i dzięki temu jeszcze jakiś poziom trzyma, chociaż coraz gorzej się gra z uwagi na kampiących dzieciaków. Czasami ciężko wychylić czubek nosa by nie dostać. Dlatego często poświęcam całą grę na na to by takiego kampera podejść / przeczołgać przez całą mapkę i ciach ;-)

 

Również spodziewałem się większego zainteresowania. Miałem nawet obmyślony casting na najlepszą piątkę ;-)

 

Miałem parę dni tą grę . Największym powodem sprzedaży tej gry było brak dedykowanych serwerów... ;)

 

 

Ale chętnie pogram w kultowego Counter Strike 1.6 / STEAM ;)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×