Jump to content
TheBestGSM.pl

LiderGSM.pl na sklep internetowy

Recommended Posts

Po nietrafionym pomysle z TheBestGSM.pl przyszla kolej na LiderGSM.pl

Prosze bardziej o opinie niz wycene, poniewaz zamierzam otworzyc sklep internetowy z akcesoriami GSM. Co sadzicie o takim adresie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena lidergsm.pl oczekuje w kolejce na rejestrację. (lidergsm.pl)

 

 

Własnie ją zarejestrowalem w promocji 10 groszy (12 gr brutto), ale juz ją oplacilem...problem w tym, ze nie mozna bylo oplacic 12 gr za pomoca platnosci online...chyba z tego powodu, ze jest chyba zastrzezona minimalna kwota transakcji jaką obluguja platnosci online...1zl?? W kazdym badz razie musialem wykonac platnosci na konto z mojego konta, jutro pieniadze zaksiegują. Calkowita cena wyszla mi 1,22zl zamiast 10 groszy netto (1zl oplata za przelew z inteligo na konot home).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Własnie ją zarejestrowalem w promocji 10 groszy (12 gr brutto), ale juz ją oplacilem...problem w tym, ze nie mozna bylo oplacic 12 gr za pomoca platnosci online...chyba z tego powodu, ze jest chyba zastrzezona minimalna kwota transakcji ja obluguja platnosci online...1zl?? W kazdym badz razie musialem wykonac platnosci na konto z mojego konta, jutro pieniedze zaksiegują i calkowita cena wyszla mi 1,22zl zamiast 10 groszy netto (1zl oplata za przelew z inteligo na konot home).

Nas to nie obchodzi czy zapłaciłeś, czy nie zapłaciłeś. Domena MUSI być zarejestrowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze wzgledu na niedziele i tryb pracy bankow wychodzi na to, ze oczekuje w kolejce ale mam nadzieje, ze jutro juz bedzie miala status zarejestrowanej. Gdybym zaplacil za pomoca platnosci online byloby po sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kojarzy mi sie z Lidercen - taki sklep zmienili nazwe z lider price (szajs) zeby nie placic podatkow, ich domena pl wolna :) nie popisales sie i tym razem :( nie kombinuj z przedrostkami tylko szukaj czegos normalnego to moja rada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi sie to nie kojarzy z leader price, nie widze związku...mi osobiscie slowo "lider" najbardziej kojarzy sie ze sportem (wyscigi samochodowe, F1) a takze z okresleniem/zwrotem "liderem na rynku jest..." Takze, Twoja argumentacja chybiona jak dla mnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admini chyba śpią, bo tu cała dyskusja się już odbyła, a domena jak była tak jest tylko zarezerwowana... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

TheBestGSM.pl przeczytaj regulamin i zacznij się stosować.

 

edit: Domena zarejestrowana, otwieram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×