Jump to content
Sign in to follow this  
adali75

telewizorycyfrowe.com.pl

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

mam zapytanie o te domeny , jak je wycenicie?

 

telewizorycyfrowe.com.pl

telewizorycyfrowe.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego co się orientuję, to raczej nie ma pojęcia telewizor cyfrowy. Mówi się o telewizji cyfrowej, ale wynika ona z zastosowania tunerów cyfrowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie co to jest telewizor cyfrowy ?

Telewizory raczej się dzieli na kineskopowe, LCD, plazmowe, OLED.

Edited by wst

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie "cyfrowy" w przypadku telewizora znaczy tylko tyle ze "cyfrowe" ma sterowanie.

 

Czyli ze nie sterujemy pokretlami(potencjometrami), ale cyfrowymi guziczkami. Co sie wiazalo z pierwszymi cyfrowymi telewizorami to tak zwane osd(on-screen display), czyli wyswietlanie polecen(menu) w formie graficznej na ekranie telewizora.

 

W tym znaczeniu, obecnie wszystkie telewizory sa cyfrowe, wiec okreslenie "telewizor cyfrowy" stracilo na wadze(bo nie ma juz telewizor analogowych).

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i określenie telewizor cyfrowy nie jest do konca trafne bo chodzi o telewizory z tunerami mpeg4 ktory to standard ma obowiazywac u nas do 2013 i telewizja ma nadawac juz tylko cyfrowo ale juz teraz producenci reklamują te telewizory jako cyfrowe bo latwiej to zapamietac niz system mpeg4, zobaczymy moze okreslenie sie przyjmie i znajdzie sie kupiec.

Dzieki za wypowiedzi.

Gaudzinski na twojej domence jest juz sklep , mam nadzieję ze byly to xxxx zł. Pozdro

Ale moze ktos poda mi sugestie co do ceny bo jedno zapytanie mam.

Edited by adali75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie domeny nie przedstawiają większej wartości. Jeśli ktoś sprzedaje telewizory, chociażby cyfrowe, to raczej promuje własną markę, a nie telewizory cyfrowe. Chociaż, muszę powiedzieć są wyjątki. Chociażby ja, mam firmę o nazwie Independent Press Agency Ltd. a stronę www.uslugireklamowe.pl. Ale to wyjątek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×