Jump to content
DontPanic

kredyt-rodzinny.pl

Recommended Posts

witam

do zaoferowania mam 3 polskie domeny:

 

kredyt-rodzinny.pl

info-mieszkania.pl

good-idea.pl

 

pozdrawiam!

 

ps. jakbyście mogli mi podrzucić pomysły pod jaką branże najlepiej by podpadała domen good-idea.pl :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kredyt-rodzinny.pl - ja nie lobię domen z kredytami, ale często się one sprzedają, a ta jak na ta kategorie moim zdaniem niezła.

info-mieszkania.pl - ta mi się nie podoba, nie rejestrowałbym.

good-idea.pl - ninja (angielska z myślnikiem, a poza tym znaczenie mało warte. Nawet polski dobrypomysl.pl nie należałby do topowych domen).

 

 

PS. to że nikt nie wycenia twoich domen to nie znaczy, że są złe tylko średnie (zazwyczaj). Najłatwiej napisać opinie o domenach słabych i dobrych a o średnich ciężko.

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites

wypowiem się jako mniej doświadczony użytkownik na tym forum.

 

kredyt-rodzinny.pl - domena dwuwyrazowa z myślnikiem; ogólnie raczej nie ma czegoś takiego jak kredyt rodzinny

info-mieszkania.pl - jak wyżej ; jak dla mnie słowa nie łączą się.

good-idea.pl - jak wyżej; domena nic nie znacząca, w dodatku nie masz pomysłu na serwis.

 

Ogólnie wszystko 0 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ogólnie raczej nie ma czegoś takiego jak kredyt rodzinny

 

mylisz się -> google :]

 

kredyt-rodzinny.pl - mi się podoba ale trzeba mieć trochę cierpliwości żeby zaczekać na konkretną ofertę lub umiejętności żeby sprzedać teraz w dobrej cenie. Prawda jest taka że dobre domeny kredytowe zawsze będą w cenie; ta nie jest zła i dobre połączenie słów może stanowić łakomy kąsek dla marketerów... tylko ta kreseczka... imo cena domeny bez kreseczki przez pół +30% na wyjście do negocjacji

Share this post


Link to post
Share on other sites
mylisz się -> google :]

 

kredyt-rodzinny.pl - mi się podoba ale trzeba mieć trochę cierpliwości żeby zaczekać na konkretną ofertę lub umiejętności żeby sprzedać teraz w dobrej cenie. Prawda jest taka że dobre domeny kredytowe zawsze będą w cenie; ta nie jest zła i dobre połączenie słów może stanowić łakomy kąsek dla marketerów... tylko ta kreseczka... imo cena domeny bez kreseczki przez pół +30% na wyjście do negocjacji

kreseczke no tak. tylko że cięzko teraz znaleźć domenę jednowyrazową i żeby była z sensem, a nie kolejny wyraz ze słownika synonimów.

 

z reszta jest już dużo potworków tylpu e-, i- infor- i cała masa. ciężko nawet o domeny dwuwyrazowe, dlatego te kreseczki.

co do info-mieszkania to staram się zeby domena nie była za długa (superextrawypasionadomena.pl) bo to też jest bez sensu.

 

a jeśli chodzi o good-idea.pl to dość szeroki zakres dziedzin pod jaki może wpaść może być jej zaletą

 

takie jest moje zdanie

 

pozdrawiam :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
imo cena domeny bez kreseczki przez pół +30% na wyjście do negocjacji

 

hehe, ale analiza

Edited by Jachu19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie odnośnie domeny: kredyt-rodzinny.pl

jak i również doradca-księgowy.pl

doradztwo-księgowe.pl

doradztwo-ksiegowe.pl

serwis-biznesowy.pl

jeśli chodzi o sprzedaż, to mam wpisywać słowa kluczowe w google (np. kredyt rodzinny, doradztwo, księgowość itd)

i takim serwisom starać się sprzedać domenę?

 

jak mogę znaleźć klientów w internecie?

 

pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
mylisz się -> google :]

Imponująca ilość wyników:

Wyniki 1 - 10 spośród około 98 dla zapytania "kredyt rodzinny" (język polski).
vs np.
Wyniki 1 - 10 spośród około 658,000 dla zapytania "kredyt samochodowy" (język polski)

Dla mnie wartość 1/6500 tego co jest warta kredyt-samochodowy.pl, wiec mniej niż reg fee.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imponująca ilość wyników:

vs np.

 

Dla mnie wartość 1/6500 tego co jest warta kredyt-samochodowy.pl, wiec mniej niż reg fee.

 

Nie w tym sensie właśnie - wskazałem tylko że już ktoś wykorzystywał takie nazewnictwo i nawet kilka serwisów łyknęło temat. W sumie dziwię się marketerom banków: połączenie słów "kredyt rodzinny" tworzy spójną i pozytywnie kojarzącą się całość i jak dla mnie mogłoby być wykorzystane przy promocji wielu instrumentów kredytowych. Kwestia przygotowania i promocji takiego produktu a już nasza w tym głowa aby mieć do tego odpowiednią domenę :blink:

 

Co do wyceny - to była moja subiektywna propozycja wyceny i bardzo chętnie poznam Wasze zdanie w temacie wycen tego typu domen (2 wyrazy rozdzielone "-") :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×