Jump to content
Sign in to follow this  
Sodeko

H4.PL

Recommended Posts

sądzę, że jest tyle warta za ile ją ode mnie kupiłeś:)

w przeciwnym razie bym nie sprzedał:P dobrze, że miałem akurat pomysł na zagospodarowanie tej kwoty;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądząc po aktualnych sprzedażach domen 2-znakowych (litera z cyfrą) myślę, że cena może oscylować pomiędzy niską a średnią wartością x.xxx choć w tym przypadku "H4" może mieć znaczenie dla producenta np. żarówek halogenowych do samochodów lub dla producenta Hummera :)

 

sądzę, że jest tyle warta za ile ją ode mnie kupiłeś:P

w przeciwnym razie bym nie sprzedał:P dobrze, że miałem akurat pomysł na zagospodarowanie tej kwoty;)

Zachowuj się, skoro udało Ci się sprzedać za zadowalającą kwotę komuś kto kupił ją do dalszej odsprzedaży nie utrudniaj mu tego w ten sposób :P

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zachowuj się, skoro udało Ci się sprzedać za zadowalającą kwotę komuś kto kupił ją do dalszej odsprzedaży nie utrudniaj mu tego w ten sposób :P

 

Ja jestem zadowolony szczególnie po negocjacjach :) a cena pierwotna i tak nie była wysoka

 

a teraz sobie sprawdziłem inwesję:

 

4h.pl 2 500,00 PLN 25.07.2008 Dropped.pl

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sądząc po aktualnych sprzedażach domen 2-znakowych (litera z cyfrą) myślę, że cena może oscylować pomiędzy niską a średnią wartością x.xxx choć w tym przypadku "H4" może mieć znaczenie dla producenta np. żarówek halogenowych do samochodów lub dla producenta Hummera :rolleyes:

 

 

Zachowuj się, skoro udało Ci się sprzedać za zadowalającą kwotę komuś kto kupił ją do dalszej odsprzedaży nie utrudniaj mu tego w ten sposób :P

 

Mi też się skojarzyło z żarówkami imitującymi światło ksenonowe. Dla producenta takich żarówek powinna być warta sporo. Uważam, że średnie xxxx powinno być do wyciągnięcia :rolleyes:

 

# lampydiodowe.pl

Edited by newseller25

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×