Jump to content
Sign in to follow this  
Sebastianwpns

Prowadzi ktoś z was serwis Erotyczny ?

Recommended Posts

Witam

 

 

Mam pytanko orientujecie się może jak wygląda zakładanie serwisu erotycznego ? Skąd brać filmiki itd. ?

 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję :)

 

 

 

Pozdrawiam

Sebastian

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skąd brać filmiki itd. ?

 

 

Potrzeba matką wynalazków....a tak samemu nakręcić nie łaska? Połączysz przyjemne z pożytecznym

 

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanko orientujecie się może jak wygląda zakładanie serwisu erotycznego ? Skąd brać filmiki itd. ?

 

Większość profesjonalnych dostawców treści erotycznych ma własne programy partnerskie. (Najczęściej znajdziesz linki do takich programów na głównej stronie serwisu pod linkiem for webmasters).

 

Zapisujesz się i promujesz ich serwis w zamian za zdjęcia i filmy na Twojej stronie. Zyskami dzielicie się najczęściej po połowie. Czytaj regulaminy.

 

Jest tego naprawdę dużo...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś prowadziłem kilka serwisów erotycznych. Od różnych zagranicznych producentów kupowałem licencje na sprzedaż, akurat pamiętam trafiłem na jakąś promocję i wyszło mi $300 za 10 wybranych filmów. Poszukaj, poczytaj. Jednak od razu mówię, że nie warto sprzedawać filmów, lepiej zostać partnerem. Koszta utrzymania serwera, licencji i tak dalej długo będą przynosiły straty, zanim dadzą zarobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×