Jump to content
Sign in to follow this  
mike_whiskey

Problem z przekierowaniem w Dropped

Recommended Posts

Witam,

 

 

 

Mam domenę w dropped i chciałbym ją przekierować na moją nową stronę. Hosting mam w AZ.pl.

 

Wpisałem DNSy dropped (ns1.dropped.pl ns2.dropped.pl) i adres strony na serwerze i ustawiłem przekierowanie ukryte.

 

Przekierowanie niby działa, ale....

1) zamiast nazwy strony w oknie przeglądarki pojawia się nazwa domeny...

 

2) jak wpisuję nazwę domeny z dropped i adres admina: nazwa.pl/admin to nadal pojawia mi się strona główna: nazwa.pl.

 

Natomiast jeśli używam nazwy domeny docelowej z serwera az.pl: domena_az.pl/admin to wszystko działa. Zakładam, że coś nie tak robię z tym przekierowaniem.

 

Proszę o pomoc.

 

 

 

Pozdrawiam,

Michał

Edited by mike_whiskey

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

 

 

Mam domenę w dropped i chciałbym ją przekierować na moją nową stronę. Hosting mam w AZ.pl.

 

Wpisałem DNSy dropped (ns1.dropped.pl ns2.dropped.pl) i adres strony na serwerze i ustawiłem przekierowanie ukryte.

 

Przekierowanie niby działa, ale....

1) zamiast nazwy strony w oknie przeglądarki pojawia się nazwa domeny...

 

2) jak wpisuję nazwę domeny z dropped i adres admina: nazwa.pl/admin to nadal pojawia mi się strona główna: nazwa.pl.

 

Natomiast jeśli używam nazwy domeny docelowej z serwera az.pl: domena_az.pl/admin to wszystko działa. Zakładam, że coś nie tak robię z tym przekierowaniem.

 

Proszę o pomoc.

 

 

 

Pozdrawiam,

Michał

 

O ile dobrze zrozumialem to chcesz domene ktora zarejestrowales w dropped ustawic dla swojego hostingu w AZ?

Jesli tak to w panelu dropped.pl do twojej domeny wpisujesz adresy serwerow z AZ np: ns11.az.pl ns10.az.pl

Nastepnie w panelu AZ musisz dodac domene z dropped to strefy swoich domen i kolejny krok ustawic w panelu AZ przypisana wczesniej domene do danego katalogu. Wowczas powinno zadzialac gdy wpiszesz TWOJADOMENA.PL/ADMIN

 

PS. jesli chciales tylko w ramkach ustawic przekierowanie do serwera twojlogin.az.pl/admin to chyba tez powinno zadzialac ale wowczas nie mozesz zarzadzac domena z poziomu AZ.pl gdyz domena ma wpisane serwery nazw nsX.dropped.pl

PS2. zawsze przy przekierowaniu w ramce domeny utrzymywanej w dropped w pasku gornym zobaczysz nazwe domeny a nie opis z META TAGow

 

Mam nadzieje ze pomoglem troche

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×