Jump to content
Tomaan

Kilka pytań początkującego w parkowaniu

Recommended Posts

Cześć! Zaparkowałem sobie z sukcesem kilka domen w AdSense dla domen.

 

Nie wiem kilku rzeczy.

 

1. Skoro to nie zwykły AdSense tylko domenowy to skąd Google wie jakie reklamy tematyczne wyświetlać? Analizuje adres domeny, czy coś jeszcze?

 

2. Czy po roku od zaparkowania, delikatne SEO jest dozwolone..? Podkreślam, po roku, bo od razu to wiem, że nie :)

 

3. Czy jeśli zaparkowanej domeny nie ma w indeksie (tak, zapomniałem dodać :P ) to czy mogę ją zgłosić do Google i dać parę linków SWLem?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi ;)

 

Pozdrowienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cześć! Zaparkowałem sobie z sukcesem kilka domen w AdSense dla domen.

 

Nie wiem kilku rzeczy.

 

1. Skoro to nie zwykły AdSense tylko domenowy to skąd Google wie jakie reklamy tematyczne wyświetlać? Analizuje adres domeny, czy coś jeszcze?

 

2. Czy po roku od zaparkowania, delikatne SEO jest dozwolone..? Podkreślam, po roku, bo od razu to wiem, że nie :)

 

3. Czy jeśli zaparkowanej domeny nie ma w indeksie (tak, zapomniałem dodać :P ) to czy mogę ją zgłosić do Google i dać parę linków SWLem?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi ;)

 

Pozdrowienia.

Nie parkowałem w AdSense dla domen, ale regulamin pewnie mają podobny do innych parkingów, więc...

 

1. W panelu musi gdzieś być opcja ustawiania słów kluczowych dla każdej z domen, bo właśnie po słowach kluczowych dobierane są reklamy.

 

2. Jakiekolwiek wspomaganie trafficu już zaparkowanej domeny jest zabronione, czy to SEO czy inne sztuczki- bez różnicy czy tuż po zaparkowaniu czy po roku (tak przynajmniej jest w innych parkingach, AdSense dla domen pewnie też)

 

3. Czytaj punkt drugi.

 

W parkowaniu domen chodzi o to, żeby domena miała ruch zanim zostanie zaparkowana (chyba, że liczysz na sprzedaż za pośrednictwem parkingu, ale chyba AdSense dla domen nie prowadzi platformy sprzedażowej). A czy domena ma łapie expired traffic, type-in, czy jest to typo, to już bez różnicy, ważne by miała ruch przed zaparkowaniem.

Edited by qba.guzik

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co się dzieje jak wypozycjonuje domen (dodam do katalogów itd.) przezd zaparkowaniem. Wiadomo ze jak juz zaprakuje to ona ciągle bedzie wisieć w tych katalogach i ruch tak szybko nie zniknie.

Czy to jest dozwolone ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×