Jump to content
Dick

jula.pl

Recommended Posts

No pięknie, a niedawno dawałem ją do wyceny :) Pier****** matury ...

"http://www.di.pl/index.php?showtopic=47606&hl=jula\.pl"

 

Wiecie jak znalazłem ten temat ? Właśnie chciałem ją wystawić na allegro :)

 

Przestroga dla innych - ograniczajcie utrzymywanie swoich domen maksymalnie do 2-3 rejestratorów.

 

---

 

Już wiem czemu nie przedłużyłem, mapadomen ma jakieś problemy ze stroną i w dodatku nie dostałem żadnego powiadomienia :)

No ale koszulkę od nich mam, więc nie narzekam ...

 

pewnie i tak bys ja sprzedal za 100 euro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Już niedługo nowa marka w Parku Handlowym Bielany we Wrocławiu. Jula AB to wiodący szwedzki detalista. Zaoferuje szeroki wybór artykułów spod znaku „wszystko dla domu i ogrodu, majsterkowiczów i profesjonalistów”.

 

Obecnie Jula posiada sklepy na terenie Szwecji i Norwegii. Polska to kolejny etap ekspansji. Oprócz Wrocławia, powstaną dwa sklepy Jula w Warszawie."

 

http://www.biznes-klasa.pl/artykuly/view.p...d&mid=54562

Share this post


Link to post
Share on other sites

art z 30 wrzesnia, zapomniałem go wkleic...

co do tematu: chyba miałes wczesniej jakies info :)

 

jula.jpg

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie widziałem w TV reklamę tej sieci. Wrzuciłbym linka, ale nie mogę się doszukać nigdzie jeszcze.

 

@Dick: takie pytanko po ponad dwóch latach od Twojej sprzedaży - wiedziałeś, lub chociaż domyślałeś się komu ją sprzedajesz? Wiem, że negocjował Dipcon, ale mam na myśli KK :-)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dick: takie pytanko po ponad dwóch latach od Twojej sprzedaży - wiedziałeś, lub chociaż domyślałeś się komu ją sprzedajesz? Wiem, że negocjował Dipcon, ale mam na myśli KK :-)

 

Wtedy jeszcze nie było oficjalnych informacji, że Jula wejdzie do Polski. Pewne podejrzenia miałem ale jednocześnie były to tylko podejrzenia, równie dobrze dipcon mógł ją kupować w celach spekulacyjnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×