Jump to content
Sign in to follow this  
lab81

Mam sprawe z francuskim bankiem o domene

Recommended Posts

Witam

Jakiś czas temu kupilem domene francuskiego banku( który nigdy u nas nie istnial)

Teraz dostalem pismo od kancelarii reprezentujacej bank o naruszeniu znaku towarowego i zalożeniu sprawy w sądzie.

Nie wiem co robic?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Jakiś czas temu kupilem domene francuskiego banku( który nigdy u nas nie istnial)

Teraz dostalem pismo od kancelarii reprezentujacej bank o naruszeniu znaku towarowego i zalożeniu sprawy w sądzie.

Nie wiem co robic?

przyjmę domene oraz dam dobre zaplecze prawne

(8 lat doswiadczenia na rynku)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przyjmę domene oraz dam dobre zaplecze prawne

(8 lat doswiadczenia na rynku)

 

Gra warta świeczki?

Jak coś konkretnego to lab81@wp.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gra warta świeczki?

Jak coś konkretnego to lab81@wp.pl

 

Nie moja sprawa ale nie bardzo rozumiem ten myk typu "przyjmę domene"

Co to zmieni ? zlikwiduje ochrone znaku czy zaczaruje rzeczywistosc ?:)

Rozumiem ze chodzi o domene pl bo tego nie napisales a jesli tak i jest pismo przedprocesowa to domena jest zablokowana do czynnosci zmiany abonenta .

A przynajmiej tak powinno byc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie moja sprawa ale nie bardzo rozumiem ten myk typu "przyjmę domene"

Co to zmieni ? zlikwiduje ochrone znaku czy zaczaruje rzeczywistosc ?:)

Rozumiem ze chodzi o domene pl bo tego nie napisales a jesli tak i jest pismo przedprocesowa to domena jest zablokowana do czynnosci zmiany abonenta .

A przynajmiej tak powinno byc.

 

Czyli co ? Oddać? Sprawdzałem na stronie Urzędu Patentowego i nie jest zarejestrowana,również jeżeli chodzi o "porozumienie madryckie"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli co ? Oddać? Sprawdzałem na stronie Urzędu Patentowego i nie jest zarejestrowana,również jeżeli chodzi o "porozumienie madryckie"

 

no to sam sobie odpowiedziales. moga Cie w pompke pocalowac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli co ? Oddać? Sprawdzałem na stronie Urzędu Patentowego i nie jest zarejestrowana,również jeżeli chodzi o "porozumienie madryckie"

 

ja pisalem ze nie kumam propozycj jaka ci zlozyla Biedroneczka .Bo napisala ze "przejme domene"

Ja sie tylko odnioslem do jej propozycji przejecia i chcialem zeby moze nam wytlumaczyla jaki jest cel tego przejecia domeny prze nia .

Co to zmieni w tej sytuacji ? Jesli chce ci pomoc co uwazam za szlachetne to chyba wystarczy upowaznienie do zastepstwa procesowego a nieprzejecie domeny :)

Tak to moze u ruskich dziaja prawnicy i "firmy". No Biedroneczkja zostalas wywolana do tablicy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja pisalem ze nie kumam propozycj jaka ci zlozyla Biedroneczka .Bo napisala ze "przejme domene"

Ja sie tylko odnioslem do jej propozycji przejecia i chcialem zeby moze nam wytlumaczyla jaki jest cel tego przejecia domeny prze nia .

Co to zmieni w tej sytuacji ? Jesli chce ci pomoc co uwazam za szlachetne to chyba wystarczy upowaznienie do zastepstwa procesowego a nieprzejecie domeny :)

Tak to moze u ruskich dziaja prawnicy i "firmy". No Biedroneczkja zostalas wywolana do tablicy :)

domeny zachowuja sie (czasem) jak nieruchomosci

masz nieruchomosc i masz roszczenie(np. spadek, niejasna ksiege wieczysta) :

"przepisujesz" nieruchomosc , czytaj sprzedajesz, darujesz, cedujesz, w naszym wypadku TRANSFERUJESZ;)

i roszczenie "idzie" za nieruchomoscia a nie za ex wlascicielem

Share this post


Link to post
Share on other sites
domeny zachowuja sie (czasem) jak nieruchomosci

masz nieruchomosc i masz roszczenie(np. spadek, niejasna ksiege wieczysta) :

"przepisujesz" nieruchomosc , czytaj sprzedajesz, darujesz, cedujesz, w naszym wypadku TRANSFERUJESZ;)

i roszczenie "idzie" za nieruchomoscia a nie za ex wlascicielem

 

Hmmm no nie wiem co powiedziec zeby nie przesadzic :)

Myslalem ze oferujac pomoc prawna masz jakiekolwiek pojecie o podstawowych zagadnieniach i przepisach dot domen w Polsce ale widze, ze rzucasz jakimis sloganami z prasy typu wyborcza :)

Spiesze cie poinformowac o malym fakcie a mianowicie "spor o domene " w Polsce tak naprade nie dotyczy domeny a ABONENTA domeny !Gdyby tak bylo domena bylaby tranferowana na powoda w konsekwencji wykonalnosci orzeczenia.Jedynie przepisy UDRP ( nie dot domen .pl ) stanowia o tym ze przedmiotem sporu jest domena i tu w wyniku orzeczen nastepuje transfer na powoda (jesli wygra ).Tak wiec rozszczenie doroga kolezanko "nie idzie" tak jak bylas uprzejma nieprawdziwie napisac za nieruchomoscia/domena a wlasnie za walscicielem uzywajac twojej terminologi czyli abonentem .Reasumujac jest akurat zupenlnie odwrotnie niz napisalas .

Do kolegi lab81.Chyba sie musisz zastanowic czy przyjac pomoc prawna od biedroneczki ale oczywiscie decyzja jest twoja tak jak domena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm no nie wiem co powiedziec zeby nie przesadzic :)

"spor o domene " w Polsce tak naprade nie dotyczy domeny a ABONENTA domeny

Hmmm ja wiem co powiedziec;)

to chodzi o domene czy abonenta/wlasciciela? :)

spor to spor

domena to domena

abonent to abonent

(nie bede kontynuowal sporu o jaki spor chodzi...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×