Jump to content
Sign in to follow this  
Paul

traktoryrolnicze.pl

Recommended Posts

witam, proszę o opinie i wycenę domeny traktoryrolnicze.pl. Miałem ostatnio zapytanie, zaproponowałem 3800 zł, klient powiedział że się zastanowi ale się nie odezwał do tej pory.

 

domena ma dużą ilość wyszukiwań, czy za dużo albo za mało zaproponowałem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

może jakis diler traktorów sie skusi, ale wątpie, a na ursus bym nie liczył patrząc na ich domene...

Maszynyrolnicze.pl jest o niebo lepsza

Share this post


Link to post
Share on other sites

fakt brzmi trochę jak masło..., ale faktycznie traktory mogą służyć do różnych celów, a skoro Twoja fraza ma wiele wyszukiwań to uważam sam bym podobnej kwoty oczekiwał, a może i większej

 

#rolnictwo.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuje za opinie, dodam, że domena zarabia na parkingu na połowę utrzymania siebie

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli już to ciagnikirolnicze*pl - byłaby szansa na sprzedaż, a tak niestety ninja.

Edited by hsqva

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę, że Lufthansa i Los Rozrabiakaneros mieli racje, właśnie klient się zadeklarował, że ją kupuje i to za kwotę prawię taką, jaką mu oferowałem. Jednak ilość wyszukiwań ma duże znaczenie. ciekawi mnie za ile pójdzie maszynyrolnicze.pl

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

według mnie traktoryrolnicze.pl daleko odbiegają od maszynyrolnicze.pl czy chociażby ciagnikirolnicze.pl.

 

Przeciętna domena, chociaż według mnie nie warta XXXX. Można się domyśleć, że weźmiesz koło 3k. Jeżeli to prawda to gratuluję, bo jest czego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
według mnie traktoryrolnicze.pl daleko odbiegają od maszynyrolnicze.pl czy chociażby ciagnikirolnicze.pl.

 

osobiście uważam traktoryrolnicze.pl za dużo lepszą domene niż ciagnikirolnicze.pl ze względu na brak IDN.

 

do tego traktory są też ogrodowe (czyli kosiarki), traktory leśne

Share this post


Link to post
Share on other sites
osobiście uważam traktoryrolnicze.pl za dużo lepszą domene niż ciagnikirolnicze.pl ze względu na brak IDN.

 

do tego traktory są też ogrodowe (czyli kosiarki), traktory leśne

 

Masz odpowiedz :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz odpowiedz :wacko:

 

można nazywać to kosiarki lub traktory ogrodowe lub traktorki ogrodnicze, jak kto woli, skoro 10000 osób miesięcznie wpisuje traktory rolnicze w google to znaczy że ludzie wiedzą co wpisują a to że 135 000 osób wpisuje traktory to inna sprawa, ale domena też warta xxx.xxx

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×