Jump to content
Sign in to follow this  
ARES

tytuly.pl

Recommended Posts

Witam,

 

chcę wystawić na allegro cały serwis, który widnieje pod domeną tytuly.pl. Ile może być warta sama domena?

 

Domena została zarejestrowana pod koniec czerwca 2006 (i niedługo potem zaindeksowana w google), cały czas byłem jej jedynym właścicielem. Aktualnie strona ma PR3.

 

Jeśli znacie się na wycenach serwisów, to możecie wycenić również skrypt+grafike, będę bardzo wdzięczny :-)

 

Skrypt zawiera fajne funkcje, takie jak wyszukiwanie tekstów danego artysty, wystarczy wejść na jego profil np. tytuly.pl/wykonawca,8629,melanie-fiona a skrypt pokaże adminowi utwory, które nie zostały jeszcze dodane do bazy, wystarczy wybrać dany utwór a zostanie wyszukany automatycznie do niego tekst (z możliwością edycji) oraz teledysk z youtube.

 

Dostępny jest również generator avatarów dla artystów, wystarczy wgrać plik lub podać url i będziemy mogli wyciąć z niego kwadratowy avatar.

 

Ważną funkcją jest możliwość tworzenia list ulubionych utworów przez użytkowników tytuly.pl/user,katka które można przesłuchać (klikając na niebieski play)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś może mi pomóc w wycenie domeny? Chciałbym wystawić dzisiaj serwis na sprzedaż.

 

Domena jest doskonała na bazę piosenek (tak jak jest teraz) oraz np. dla bazy filmowej.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie domena na rynku wtórnym mogłaby osiągnąć kwotę w okolicach wysokie XXX / niskie XXXX. Wartość domeny na pewno podnosi jej dotychczasowe zagospodarowanie. Klient końcowy może natomiast zapłacić za nią o wiele więcej, a ile dokładnie to już zależy od negocjacji i wyczucia jak bardzo klientowi zależy na danej domenie, no i jaki ma budżet przeznaczony na zakup adresu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×