Jump to content
Sign in to follow this  
moody

[Aukcja Di] Platnosci24.com + stojący tam serwis

Recommended Posts

Witam

Aukcja dotyczy domeny Platnosci24.com wraz z istniejącym tam obecnie mini-serwisem. Przekazanie domeny poprzez transfer wewnętrzny w OVH.pl, przekazanie plików poprzez podanie danych do FTP (kupujący samodzielnie kopiuje pliki na swój serwer). Po wpłacie podaję również dane do logowania do panelu admina.

 

Informacje o domenie/serwisie:

 

- Domena zarejestrowana w OVH, ważna do 22 września 2011 roku (jeszcze rok)

 

- Strona jest poświęcona płatnościom internetowym, czyli jednej z szybciej rozwijających się branż internetowych (obroty w roku 2009 – 5mld złotych, pisał o tym niedawno m.in. Onet). Została założona w marcu 2010.

 

- Strona jest oparta o CMS WebsiteBaker

 

- Domena była mocno pozycjonowana i obecnie zajmuje czołowe pozycje w Google dla najważniejszych fraz związanych z płatnościami online. Przykłady:

 

płatności – 3 miejsce

płatności online – 6 miejsce

płatności internetowe – 6 miejsce

przelewy – 6 miejsce

obsługa płatności – 3 miejsce

systemy płatności – 2 miejsce

płatności SMS – 5 miejsce

przelewy online – 3 miejsce

płatności bezgotówkowe – 6 miejsce

dotpay – 5 miejsce

płatności.pl – 7 miejsce

przelewy24 – 3 miejsce

platnosci24 – 3 miejsce

 

Dodam, że linki prowadzące do strony nie pochodzą z zaplecza czy innych moich „prywatnych” źródeł i nie będą zdjęte po sprzedaży domeny. Pozycje powinny się więc utrzymać.

 

- Strona posiada ruch na poziomie ok. 1500 unikalnych odwiedzin miesięcznie. Ruch jest tematyczny, związany z tematem płatności internetowych i ogólnie rozliczania transakcji online. Szczegółowe statystyki Google Analytics.

 

- Strona zarabia na reklamach Google AdSense. W sierpniu zarobki te wyniosły równe 12 euro (w poprzednich miesiącach było to 5-6 euro). Szczegółowe zarobki z AdSense (nie wiem czemu, ale dane te różnią się od tego co mam w AdSense – są trochę niższe; na życzenie podeślę historię zarobków z konta AdSense)

 

Od miesiąca, przy współpracy z pewną firmą, zacząłem też testować usługę wdrażania płatności na strony internetowe. W tym czasie zgłosiło się do mnie 12 osób, które były zainteresowane integracją systemu płatności ze swoją stroną. Ze względu (prawdopodobnie) na zbyt wysokie ceny + moją prowizję, nikt ostatecznie nie zdecydował się na tę usługę. Myślę jednak, że tak sposób zarobkowania na stronie tez ma spory potencjał (zakładając, że za integrację bierze się 150 – 200zł, wystarczy złapać kilku klientów w miesiącu by osiągnąć przyzwoity zysk).

 

To tyle. Jakby ktoś potrzebował dodatkowych informacji – jestem do dyspozycji: serwisbukmacherski@o2.pl.

Nie wystawiam rachunków/faktur.

 

----------

 

Cena wywoławcza: 1000zł

Minimalny krok: 50zł

Termin zakończenia aukcji: piątek 10 września, godzina 20.00 lub 10 minut po złożeniu ostatniej oferty.

 

----------

 

pozdrawiam i zapraszam do licytacji

Michał

 

EDIT: z tego wszystkiego zapomniałem o screenach

Edited by moody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×