Jump to content
AdmitAd

AdmitAd - sieć afiliacyjna CPA

Recommended Posts

Nowość na polskim rynku marketingu afiliacyjnego - międzynarodowa platforma afiliacyjna AdmitAd - zaprasza wydawców do współpracy.

 

Projekt AdmitAd oparty jest na autorskim oprogramowaniu, które zapewnia bezpieczeństwo wszystkich wykonanych akcji.

W chwili obecnej sieć dysponuje ponad 90 programami partnerskimi o różnej tematyce, w tym 9 przeznaczonymi dla Polski.

 

Spróbowaliśmy dostosować system do potrzeb wadawców. Dlatego chcemy zaoferować kilka rzeczy rzadko spotykanych na Polskim rynku, jak np.:

 

- Rozliczenia z wydawcami po osiągnięciu wymaganej kwoty 25$.

- Rozliczenia wydawców za pośrednictwem systemąw PayPal oraz Webmoney.

- Wieczna prowizja od poleconych wydawców.

 

Sieć AdmitAd rozlicza się z Partnerami w modelu CPA.

 

"Polski rynek e-commerce jest w chwili obenej najszybciej rozwijającym się w Europie, dlatego zdecydowaliśmy się Uruchomić oddział w Polsce razem z Francją oraz Hiszpanią. Liczymy na utrzymanie się koniunktury na tym rynku i wprowadzenie wielu międzynarodowych. W chwili obecnej dysponujemy najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem trakingującym dostępnym w Europie." - Martin Schneider, CEO nimieckiego oddziału AdmitAd.

 

Zachęcamy do rejestracji

 

Wszystkie pytania prosimy kierować pod adres: info@admitad.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko mi strona nie działa?

 

Strona powinna działać. Nikt nam takich problemów nie zgłaszał.

 

Przy rejestracji polskie litery nie wchodzą :/

 

Owszem. Forma rejestracyjna powinna zawierać tylko symbole alfabetu łacińskiego.

Edited by AdmitAd

Share this post


Link to post
Share on other sites
- Rozliczenia z wydawcami po osiągnięciu wymaganej kwoty 25$.

 

Faktycznie nowość na rynku afi! Zazwyczaj minimalna wypłata to 50zł a nie ~75-100 ^^

 

Owszem. Forma rejestracyjna powinna zawierać tylko symbole alfabetu łacińskiego.

 

W takim razie nie możecie zawrzeć ze mną prawnej umowy, jako że w nazwisku mam polskiego fonta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądałem dziś stronę i martwi mnie czas dodania, wysoki limit wypłat i "Nie znaleziono ofert" w kategoriach polskich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeglądałem dziś stronę i martwi mnie czas dodania, wysoki limit wypłat i "Nie znaleziono ofert" w kategoriach polskich.

 

 

W porównaniu z większością sieci afiliacyjnych na rynku polskim 25 $ nie jest wysokim limitem wypłat.

 

Jeśli chodzi o kategorie ofert, w tym momencie dla polskich wydawców są udostępnione tylko programy z grami browserowymi. Jednak z czasem spektrum PP będzie się rozszerzał.

 

Czas dodania tzn.?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
W porównaniu z większością sieci afiliacyjnych na rynku polskim 25 $ nie jest wysokim limitem wypłat.

 

Potwierdzam. Mi się udało uzbierać minimum dosyć szybko - dobra stawka za lead'a.

 

Program testuję od niecałego miesiąca i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

 

Poza tym: Kontakt z polskim supportem bardzo na plus - Wielokrotnie pisałem i zawsze udawało się załatwić wszystko szybko i bezproblemowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Nowe programy w naszej sieci:

darmowa gra MMORPG Runes of Magic

 

Super stawka za lead'a. Polecam!

 

 

A co do samego programu to ma jeden mały minus: Kiedy jedna wypłata ma status "Oczekiwanie" nie można zażądać kolejnej wypłaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program Romadoria jest dostępny w AdmitAd. To strategiczna gra przeglądarkowa z elementami starożytnego Rzymu i wielkich cywilizacji.

 

romadoria.jpg

 

Jesteśmy jedną z pierwszych sieci zawierających w swojej ofercie ten program partnerski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AdmitAd co będzie z tym WolfTeam? Kampania miała być ponownie uruchomiona pod koniec tygodnia a po dziś dzień stoi. Nie będzie jej wcale?

Share this post


Link to post
Share on other sites
AdmitAd co będzie z tym WolfTeam? Kampania miała być ponownie uruchomiona pod koniec tygodnia a po dziś dzień stoi. Nie będzie jej wcale?

 

Będzie. Tylko że naprawa probłemów technicznych się wydłużyła. Poinformujemy o uruchomieniu na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
AdmitAd co będzie z tym WolfTeam? Kampania miała być ponownie uruchomiona pod koniec tygodnia a po dziś dzień stoi. Nie będzie jej wcale?

 

Kampania Wołf Team została uruchomiona. Zapraszamy do współpracy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×