Jump to content
AdmitAd

AdmitAd - sieć afiliacyjna CPA

Recommended Posts

pytanie techniczne - wprawdzie kwestie podatkowe ale dotyczą ściśle waszego programu partnerskiego.

 

chodzi mi o rozliczenie przychodów z waszgo PP przed fiskusem - na podstawie jakiego dokumentu powinny być księgowane przychody zarówno w przypadku osoby fizycznej jak i działalności gospodarczej

 

może wypowie się tutaj ktoś kto korzysta z admitad i rozlicza przychody

 

pozdrawiam

vigi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@vigi

Fakturę VAT ze stawką NP czyli 0%, wystawiasz jedynie wewnętrznie z adnotacja o aktualnym, na dzień wystawiania faktury, kursie dolara/euro oraz adnotacją "Podatek rozlicza nabywca".

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
@vigi

Fakturę VAT ze stawką NP czyli 0%, wystawiasz jedynie wewnętrznie z adnotacja o aktualnym, na dzień wystawiania faktury, kursie dolara/euro oraz adnotacją "Podatek rozlicza nabywca".

fakturę (oczywiście jeśli nie jestem vatowcem to rachunek ale co w przypadku braku DG?)

wewnętrznie - czyli jedynie wystawiam a nigdzie nie wysyłam,

co do kwoty i terminu wystawienia

- rozumiem, że wystawiam w dniu którym otrzymam wpłatę i zgodna z jej wysokością (czy może powinienem wystawić w momencie złożenia zlecenia wyplaty na wartość aktualnie wykazaną w panelu) -

 

w niektórych sieciach afi naliczanie jest miesięczne (czasami przysyłają zestawienie miesięczne przed wypłatą ale też nie zawsze) i tu znowu się zastanawiam - jaka powinna być data na tym wewnętrznym rachunku (bo rozumiem że patent z wewnętrznymi rachunkami działa we wszystkich polskich/zagranicznych afi).

 

i jeszcze jedna rzecz - jeśli jako rozliczenia wybiore paypal to czy potwierdzenie wpływu środków na konto jest wystarczające - czy w tym przypadku działają jakieś inne procedury

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×