Jump to content
schumipl

Zbanowana "cenna" domena

Recommended Posts

Jestem w posiadaniu(od stycznia) domeny która zaparkowana w ND średnio zarabiała ok.100 $ miesiecznie notując od 7 do 13 tysięcy odwiedzin w miesiącu. Niestety od listopdada została zbanowana w ND jak i Sedo. Teraz pytanie co z taka domena poczac? Jak myslicie jest szansa jeszcze sprzedac ja z zyskiem i czy wogole komus bedzie sie oplacalo ja kupic?

Dodam jeszcze ze strona ta to literowka znanego kanalu telewizyjnego dla dzieci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem w posiadaniu(od stycznia) domeny która zaparkowana w ND średnio zarabiała ok.100 $ miesiecznie notując od 7 do 13 tysięcy odwiedzin w miesiącu. Niestety od listopdada została zbanowana w ND jak i Sedo. Teraz pytanie co z taka domena poczac? Jak myslicie jest szansa jeszcze sprzedac ja z zyskiem i czy wogole komus bedzie sie oplacalo ja kupic?

Dodam jeszcze ze strona ta to literowka znanego kanalu telewizyjnego dla dzieci

 

oczywiscie ze jest szansa sprzedaia jej z zyskiem. Przeciez trzymasz ja na bodis B) a tam zarobki sa calkiem niezle a staty rownie wiarygodne co w sedo i ND.

Co to bana - prawdopodobnie dalo go google (bodis ma feed z yahoo- dlatego nie masz problemu z parkowaniem tam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem bana za 100% CTR przy kilku domenach. Udało mi się dogadać z Sedo, a od niedawna parkuje takie domeny na Bodis'ie i nie ma problemu.

 

P.S. Ktoś wczesniej pisał że bodis korzysta z ask.com (feed Google), więc w końcu google czy yahoo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×