Jump to content
newseller25

pijalnia*pl

Recommended Posts

Podoba się wam pijalnia (miejsce śmierdzące alkoholem i papierosami) ale bufet który nagle stał się na forum nie wiadomo dlaczego synonimem brudnej zakładowej stołówki z lat 80, to się już wam nie podobał? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podoba się wam pijalnia (miejsce śmierdzące alkoholem i papierosami) ale bufet który nagle stał się na forum nie wiadomo dlaczego synonimem brudnej zakładowej stołówki z lat 80, to się już wam nie podobał? :)

 

My Polacy wolimy chlać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie piłem alkoholu na długo przed moim urodzeniem i nadal nie pije, więc może stąd to zapewne niesprawiedliwe skojarzenie dla tej domeny.

 

Wiem, że jest pijania wód, a o pijalni czekolady to nie słyszałem, jednak mając na uwadze krótki i wszystko mówiący keyword, jest tutaj duża szansa na kilka tysięcy PLN. Taka domena ma też inną zaletę którą ja preferuje i uwielbiam w ogóle w domenach - to jej wyjątkowość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pijalnia wód mineralnych (leczniczych). Z taka pijalnią najbardziej kojarzy mi się domena. Może być też ta czekolada :P.

"Pijalnia" piwa to chyba piwiarnia, a wina winiarnia.

 

# winiarnia.net + winiarnia.net.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pijalnia wód mineralnych (leczniczych). Z taka pijalnią najbardziej kojarzy mi się domena. Może być też ta czekolada :P.

"Pijalnia" piwa to chyba piwiarnia, a wina winiarnia.

 

# winiarnia.net + winiarnia.net.pl :P

 

 

 

Mnie też kojarzy się najbardziej z pijalnią wód mineralnych może dlatego że często bywam w Krynicy Zdrój i do pijalni też zaglądam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podoba się wam pijalnia (miejsce śmierdzące alkoholem i papierosami) ale bufet który nagle stał się na forum nie wiadomo dlaczego synonimem brudnej zakładowej stołówki z lat 80, to się już wam nie podobał? :P

wtedy popularne byly budki z piwem i bary :P dla mniej wybrednych skwerek przy monopolowym :P

PS

w kazdym rejonie inaczej troche te nazwy sie kojarzą

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×