Jump to content
Sign in to follow this  
canine

opony-samochodowe.com.pl

Recommended Posts

Witam,

Chciałem się zorientować ile mogę za taką domenę tematyczną opony-samochodowe*com*pl dostać?

 

Bardzo dobra nazwa domeny dla firmy sprzedającej opony samochodowe.

Strona jest aktualnie wypozycjonowanym zapleczem z PR 2. W cenie aktualny serwis na stronie (jeśli kupiec będzie zainteresowany).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może xx przy dobrym bajerze na allegro...

 

Sam również bym takiej nie odważyłbym się zarejestrować.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Dzięki za odpowiedzi.

 

Jeśli chodzi o handel domenami to niestety nie mam doświadczenia (pomimo posiadania około 150 domen :)) kupowałem i kupuje je pod pozycjonowanie. Mam ostatnio krucho z kasą i dlatego chciałem się zorientować i sprzedać jakąś/jakieś domeny. Może ktoś czegoś konkretnego poszukuje (jakąś konkretną tematykę) to zapraszam na priv może coś znajdę w swoich zbiorach i za rozsądną cenę sprzedam.

 

Po waszych wypowiedziach zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego aż dwie osoby nie chciałyby jej zarejestrować?

 

Dlatego że pozycjonowana? Dlatego że dodana do SWL'a? Dlatego że z jakimś tekstem zapleczowym i na WP? A może jeszcze inne dlatego?

 

Dajcie mi znać o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o to ze jest to dosc dluga nazwa, z myslnikiem a w dodatku .com.pl. Takie domeny nie ciesza sie zbytnim wsrod domeniarzy. Za to klienci koncowi juz wiele razy nas zaskakiwali i kupowali za przyzwota kase rowniez takie tworki. Powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha dzięki :) czyli jak bym chciał od Was opinii odnoście iksów to może podacie mi kwoty za np.:

1. autodapa*pl (PR 3)

2. f1speed*pl (PR 0)

3. ozdobnewnetrza*pl (PR 3)

4. d2d*com*pl (PR 4) - wiem że com.pl, ale krótka nazwa oraz wysoki PR i skrót door 2 door czyli tematyka marketingowa (sprzedaż bezpośrednia).

Share this post


Link to post
Share on other sites

grrr... no to lipa :)

 

a może są osoby, bądź jakiś dział, bądź jakieś miejsce (w sieci) gdzie dla kogoś jak domeny będą miały wysoki PR i będą z zapleczem to będą przedstawiały jakąś wartość?

 

a może inni mają inne zdanie co do tych domen?

Edited by canine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×