Jump to content
Sign in to follow this  
domener

UWAGA! Mega przeceny w portfolio DOMENERA, PUBLIKACJA w czwartek, g. 21.00

Recommended Posts

UWAGA! mega WYPRZEDAŻ JESIENNA portfolio DOMENERA będzie TU i w pozostałych "HANDEL I OGŁOSZENIA" opublikowana w czwartek, g. 21.00. Kto pierwszy ten lepszy! Negocjuj też zakupy hurtowe!

 

Witajcie,

Jesień mnie osłabiła i sprawiła, że ZWARIOWAŁEM do reszty!

Poza tym, muszę przewietrzyć Magazyn SAMYCH KONKRETNYCH DOMEN!

Za chwilę zobaczysz TYLKO WARTOŚCIOWE DOMENY w BARDZO OBNIŻONYCH CENACH (nawet 90% upustu, czyli kupisz za 1/10 ceny oczekiwanej !!!).

Mało tego! Jeśli Ci się nie podoba, MOŻESZ NEGOCJOWAĆ! Oczywiście w granicach rozsądku, pamiętając, że większość domen przeceniłem o ponad połowę. Mogę być elastyczny w niektórych przypadkach :-))))

Taka okazja ZDARZA SIĘ może RAZ NA ROK! Akurat doznałem depresji, więc korzystajcie! Złupcie mnie, pókim niespełna rozumu!!!

Wyprzedaż potrwa 3 tygodnie i KONIEC! Taka jesienna promocja. Żona na waciki potrzebuje ;-)))))

Domeny w przecenionych cenach będą wystawiane na aukcjach na Aftermarket.pl. Z przerwami 1 dzień, żeby niedowiarki zobaczyły, jak normalnie je sprzedaję, choć w nieco mniejszym tempie, niż na takich mega "promkach".

 

Obecne ceny NIE W PROMOCJI, CZYLI TAK, JAK ZAWSZE W ZWYCZAJOWYM CIERPLIWYM OCZEKIWANIU NA KLIENTÓW (BO CIŚNIENIA NIE MA).

 

WG KATEGORII: http://www.aftermarket.pl/marketportfolio.php?id=4714

WSZYSTKIE: http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...&order=date

 

Poczekaj na czwartek g. 21.00 TUTAJ i na "Domeny Polskie". KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! W piątek o 21.00 wystawiam domeny na normalną aukcję w cenach WYPRZEDAŻÓWYCH, ABY WSZYSCY INNI TEŻ MIELI SZANSĘ!

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Domener

Można pisać na: admi2@vp.pl (PODAJ W TYTULE NAZWĘ DOMENY!!!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×