Jump to content
Sign in to follow this  
arcchie

Rejs Wyspy Kanaryjskie 26.03 - 9.04.11

Recommended Posts

Witam

 

ponieważ jest tu sporo osób, to zamieszczam takie ogłoszenie:

 

Ze znajomym organizujemy rejs po Wyspach Kanaryjskich, cześć załogi nam sie wykruszyła i poszukujemy 4 osób chętnych do popłynięcia z nami.

Poniżej mają Państwo szczegóły, może ktoś się skusi, albo znajdzie kogoś chętnego:) W każdym razie będzie wesoło, bowiem równolegle na innych jachtach płynie dość znaczna ekipa ludzi finansjery i marketingu.

 

Termin: 26 marca – 09 kwietnia 2011

Port startu: Marina Radazul (niedaleko lotniska Teneryfa Nord)

Trasa: do ustalenia

Jacht Bavaria 49 dla max 10 osób, z pięcioma kabinami, WCx3, z 2003 roku, którego opis jest tutaj http://alboran-charter.com/Yacht_charters_...ia_49_1820.html

 

Cena:

2650 PLN/osoba/2 tygodnie - od 26.03 do 9.04.11 (więcej osób może negocjować ceny)

Cena obejmuje:

- czarter jachtu;

- sprzątanie końcowe;

- koszty kapitańskie (załoga partycypuje w kosztach transportu i wyżywienia skipera);

- opłatę klimatyczną;

Cena nie obejmuje:

- transportu lotniczego (obecnie od 1100 do 1400 zł - zapraszam na http://www.skyscanner.pl/ )

- opłat portowych, wyżywienia i paliwa do jachtu – wspólna kasa jachtowa ok. 250 euro/os./2 tyg (rozliczana po rejsie);

- ubezpieczenia podróżnego;

- kaucji zwrotnej - 2000 euro/załoga;

- ew. ubezpieczenia tej kaucji – 200 euro do podziału na załogę;

 

Dodatkowo towarzyszyć nam będą 2 inne jachty, także pełne wesołych ludzi:)

 

Zgłoszenia przyjmujemy faksowo, mailem (skan podpisanego zgłoszenia) lub pocztą zwykłą. Należy wypełnić w tym celu formularz dostępny na http://jachting24.pl/pliki/zgloszenie_rejs_kanary_2011.pdf . Następnie należy wpłacić zaliczkę 1500 PLN na konto nr 47 2490 0005 0000 4500 8211 2554

 

Kontakt - info@jachting24.pl i 504 124 523

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tylko napiszę, że w zeszłym roku żeglowałem po Kanarach i było to przeżycie niezapomniane (szczególnie pierwszy sztorm), więc serdecznie mogę polecić taki rodzaj wypoczynku :( Opłynęliśmy Gomerę, Teneryfę i La Palmę, a bycie sternikiem nocnym szczególnie uczy pokory ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy domeniarze to jednak kasiaści ludzie :(

 

Ja na Kanary mogłem sobie pozwolić z trudem tylko jako podróż poślubną (lot II-gą klasą o mało mnie nie zamęczył na śmierć), a wyspa na której byliśmy praktycznie wogóle mi się nie podobała (trochę jakbym wylądował na Księżycu lub Marsie), nie pamiętam nazwy bo nie przywiązuję do takich rzeczy wagi.

 

No ale rejs to z pewnością zupełnie inna bajka...

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rowniez w tamtym roku zaliczyłem kanary co prawda tylko La Palme ale podobało mi się kosmicznie ;-) Polecam ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieliśmy płynąć na Los Cristianos, ale czasu brakło i warunki pogodowe nie do końca pozwalały. Na Teneryfie polecam knajpkę na deptaku, nie pamiętam nazwy, ale idąc od portu w prawo wzdłuż plaży prawie na samym końcu. Prowadzi ją starszy Włoch wraz z Gosią, przemiłą blondynką z Polski. Przy okazji pozdrawiam Gosię serdecznie :(

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mieliśmy płynąć na Los Cristianos, ale czasu brakło

raczej DO :ph34r: Mniemam, że chodzi Ci o miasto na Teneryfie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, przypomniałeś mi o Los Cristianos, w jednej z takich knajp w okolicy ich deptaku znaleźliśmy menu po polsku. Momentami z literówkami ale i tak miły widok :ph34r:

 

3417121711_0bd7c3ea19_o.jpg

Edited by nrm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×