Jump to content
levandowsky

Z

Recommended Posts

Topic czysto informacyjny dla innych.

 

Domena 2znakowa z Polskim znakiem : ZŁ.pl za 270 zł na Allegro.

 

za taka kwote bym tego nie sprzedawal..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe co będzie z moją ęę.pl ;)

 

 

potencjalna domena na partię - alternatywę dla ĘĄ Szymona Majewskiego.

 

Moim zdaniem ten kto ją kupi zarobi kupę.

 

pozdrawiam

 

Ędrward Ącki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem jedną ał.pl ;) Ale mój optymizm co do nich się skoczył więc ją nie przedłużałem :P Może ktoś z was ją sobie przechwycił bo widzę że już zarejestrowana ;)

 

Ja tam wole zwykłe 2 znakowe i 3 literowe ;) w nich widzę przyszłość:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

to dobra cena, tym bardziej, że ma euro wejść (2012?). Ja mam "że.pl" ale bardziej w celach kolekcjonerskich - moja jedyna dwuliterówka ;).

 

Wydaje mi się, że nawet za kilkanaście lat domeny z polskimi znakami nie będą miały wielkiej wartości, chyba, że powstanie kilka świetnych stron na nich (lepszych niż na ich odpowiednikach bez polskich znaków) w tej chwili ludzie kupują takie domeny tylko jako uzupełnienie i wątpliwe, aby przy takim podejściu kiedyś były czymś więcej niż tylko uzupełnieniem... do tego całkiem zbytecznym :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że nawet za kilkanaście lat domeny z polskimi znakami nie będą miały wielkiej wartości, chyba, że powstanie kilka świetnych stron na nich (lepszych niż na ich odpowiednikach bez polskich znaków) w tej chwili ludzie kupują takie domeny tylko jako uzupełnienie i wątpliwe, aby przy takim podejściu kiedyś były czymś więcej niż tylko uzupełnieniem... do tego całkiem zbytecznym ;).

Zgadzam się tylko z jednym. Wydaje Ci się :P

 

Ja już wolę domeny IDN. I zastanawiam się nad zakupami domen bez znaków narodowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×