Jump to content
Sign in to follow this  
bartxx86

3 domeny .EU za 0 zł

Recommended Posts

Domenę za darmo możesz mieć tylko jeśli nie zamierzasz jej sprzedawać/transferować. Jeśli jednak zdecydujesz się na transfer, to musisz za nią zapłacić.

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenę za darmo możesz mieć tylko jeśli nie zamierzasz jej sprzedawać/transferować. Jeśli jednak zdecydujesz się na transfer, to musisz za nią zapłacić.

@bartxx86 Nie doczytales dokladnie ;) ...za pieknie to brzmialo w Twoim wydaniu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga ! Wszystkie 3 domeny muszą być na jednym zamówieniu, bo inaczej nici z promocji.

 

Zamówiłem wczoraj jedną, a po kilku minutach chciałem domówić w kolejnym zamówieniu jeszcze dwie i niestety się nie da (skonsultowane z BOK Domeny.pl)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
@bartxx86 Nie doczytales dokladnie :D ...za pieknie to brzmialo w Twoim wydaniu

 

Nie doczytałem ponieważ z usług tej firmy korzystać już zamiaru nie mam :P poza tym napisałem ""Promocja bez haczyków, bez zobowiązań, bez konieczności odnowienia." tongue.gif " ponieważ przeciwieństwo tego to dla mnie wizytówka tej firmy :D Każdemu pozostawiłem ją do indywidualnej oceny.

 

A co boisz sie byc pierwszy ze zbierasz owieczki do stada? :P

 

I nie, nie boję się ponieważ jak wspomniałem wyżej nie mam zamiaru już NIGDY korzystać z usług tej firmy. Wystarczy mi fakt posiadania tam 5 domen zarejestrowanych na samym początku przygody z domainingiem ;)

 

Uwaga ! Wszystkie 3 domeny muszą być na jednym zamówieniu, bo inaczej nici z promocji.

 

Zamówiłem wczoraj jedną, a po kilku minutach chciałem domówić w kolejnym zamówieniu jeszcze dwie i niestety się nie da (skonsultowane z BOK Domeny.pl)

 

Sebastian

alpine5

 

W podobny sposób przejechałem się w AZ.pl na którejś promocji, od tego momentu wiem, że lepiej uzbierać pakiecik domen i wtedy wykorzystać rabat dla większej ilości :blush:

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, mialo byc smiesznie a dla niektorych pewnie brzmialo jak zacheta do korzystania z ich oferty :blush:

 

A wyszło jak zawsze :D

 

Następnym razem będę bardziej precyzyjny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×