Jump to content
Sign in to follow this  
samusrus

Allegro.pl- numer telefonu, który ktoś odbierze

Recommended Posts

.........a nie qxl z panoramy firm czy zumi gdzie dzwonisz i dzwonisz . Ma ktoś? Ale nie ten oficjalny bo kiedyś miałem ale gdzie mi przepadł do tych co siedzą przy biurkach i zajmują się reklamą !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceneo (też Grupa Allegro) też nie mają w ogóle numeru telefonu.

 

Kiedyś potrzebowałem się dodzwonić (nawet na BOK) i się nieźle zdziwiłem, że nie mają.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ceneo (też Grupa Allegro) też nie mają w ogóle numeru telefonu.

 

Kiedyś potrzebowałem się dodzwonić (nawet na BOK) i się nieźle zdziwiłem, że nie mają.

 

 

Może się jeszcze nie dorobili centrali telefonicznej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I wcale się nie dziwię, że nie podają na stronie numerów telefonów - tym bardziej do konkretnych osób zajmujących się konkretnymi sprawami. Nie robiliby wtedy nic tylko odbierali telefony od niezadowolonych użytkowników, ludzi szukających pomocy technicznej ("panie prezesie! nie umiem wystawić tej aukcji, pomocy"), konsultantów, "doradców" i innych proponujących "intratne biznesy".

 

Jak komuś zależy i ma trochę obycia to dotrze do konkretnej osoby. To jest znakomity filtr redukujący stosunek "szumu do sygnału".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto chce, ten ma numer telefonu :)

 

Drogą telefoniczą ( + email z prezentacją do konkretnej osoby z działu reklamy i promocji ) załatwialiśmy sponsoring dla teamu żeglarskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawno już zlikwidowałem numer telefonu ze swojej księgarni i jest o niebo lepiej :)

A co to mistrzu wnosi do tematu, poza 'pochwaleniem' się nie wiadomo czym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak znajdę to zapodam tu i nie tylko tu bo już mam dość tego pseudoportalu ( naśladującego ebay z prędkością kilka lat wstecz- vide ukrycie nicków wreszcie - się chwali ale jaka prędkość- kiedy???- teraz czas na komentarze sprzedawców hahha , którym zapłacono i czekają na komentarze bo sami nie wystawią pierwsi by uniknąć negatywa, dalej-stosowanie i zmuszenie wkrótce do używania płatności allegro-drugi PayPal klon na polską modłę- narazie za darmo- UOKiK już się tym zajmuje tj. przetrzymywaniem kasy ludziom po 2 tygodnie- oraz ze 100% pozytywnymi komentarzami i brakiem obsługi i w zumi wpisanym ilość personelu 1-5 to tłumaczy czemu nie ma telefonu- 1 osoba nie jest w stanie obsłużyć 10 milionów userów-. nawet 5 osób....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allegro* zatrudnia 300 osób do samego odpisywanie na maile...

 

*Całościowo QXL żeby nie było :) Info ze spotkań allegro.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×