Jump to content
Sign in to follow this  
zabaco

TopRemonty.pl

Recommended Posts

top - najlepsze :]

już sama domena może być nazwą firmy, z resztą może również posłużyć jako portal do "remontowy" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem "top" nijak się ma do "remonty".

"Top" oznacza coś z najwyższej półki (na przykład domeny :D ), ewentualnie coś luksusowego, a z branży rozrywkowej coś najpopularniejszego. Tymczasem ze słowem "remonty" kojarzy się: szybki, solidny, tani, fachowy.

 

Oczywiście można do wszystkiego dodac "top" (topKożuchy, topRyby, topLeki, ...), ale jestem przekonany, że zaledwie niewielki odsetek ewentualnych domen "top...." jest zarejestrowanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Dzięki Panowie. Ja już osobnego tematu zakładać nie będę... Zanim ten powstał zakupiłem domenę TopRemont.pl :D

 

Tyle że są 2 albo 3 firmy o takiej nazwie. Bardzo małe szanse, ale nie niemożliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki Panowie. Ja już osobnego tematu zakładać nie będę... Zanim ten powstał zakupiłem domenę TopRemont.pl ;)

 

Tyle że są 2 albo 3 firmy o takiej nazwie. Bardzo małe szanse, ale nie niemożliwe.

 

L.poj. lepiej brzmi w tym przypadku... Takie jest moje zdanie...

 

Jednak jak napisał kolega @andrasz nie bardzo pasuje tutaj "top".

Ewentualna sprzedaż, to przede wszystkim dla tych 2-3 firm, ale czy to nie podchodzi pod cybersq.? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
L.poj. lepiej brzmi w tym przypadku... Takie jest moje zdanie...

 

Jednak jak napisał kolega @andrasz nie bardzo pasuje tutaj "top".

Ewentualna sprzedaż, to przede wszystkim dla tych 2-3 firm, ale czy to nie podchodzi pod cybersq.? :D

 

Jakby się uparł to podejdzie. W sumie zlepek słów. Generalnie to nie kupiłem tej domeny z myślą o tych firmach. Liczba pojedyncza mi po prostu pasowała. Później sprawdziłem i się okazało że takie firmy są na rynku.

 

Nawet jak się zgłoszą to im puszczę to bardzo tanio (powyżej średniego XXX nie widzę szans na sprzedaż).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×