Jump to content
Sign in to follow this  
rocketman

Witam

Recommended Posts

Witam wszystkich jako nowy użytkownik. Forum już co nieco poprzeglądałem w oczekiwaniu na aktywację konta - świetna sprawa, że jest takie miejsce w sieci skupiające znawców tematu i pozwalające zapoznać się z różnymi domenowymi kwestiami początkującym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, więc jestem z Warszawy, obecnie studiuję (dziennie). Skończyłem 3 rok Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa (UW) - kierunek mało popularny, aczkolwiek jak na humanistyczny wydaje się dawać niezłe perspektywy na przyszłość (oparte na przykładach starszych kolegów). Gdybym kierował się wyłącznie zainteresowaniami, to pewnie poszedłbym na dziennikarstwo :) Poza studiami staram się pracować, obecnie są to głównie różne zlecenia robione zdalnie (uzupełnianie baz danych itp.) - a że taka praca nie przynosi najlepszych zarobków, staram się coś jeszcze kombinować, teraz postanowiłem spróbować z domenami. Nie liczę na duże zyski, ale parę stówek miesięcznie (a od czasu do czasu może coś więcej) byłoby dla mnie na ten moment miłym uzupełnieniem budżetu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×