Jump to content
Sign in to follow this  
zabaco

laczanka.pl i wodazlaki.pl

Recommended Posts

Co to za łamaniec? "woda z laki"? Czy to nie ma być "woda ze szlaki"? ;)

 

Kto uwierzy w ten projekt to zabezpieczy IDN i po biznesie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
żaden producent nie będzie się bawił w strony idn według mnie...

 

;)

 

No jeśli tak twierdzisz... ja tam się nie znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy przypadkiem domeny maja jakiś związek z tym artykułem ?? LINK

 

ten sam link podałem w pierwszym poście :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

zabaco, REZERWUJ DOMENY ZANIM JE ZAREJESTRUJESZ. Unikniesz takich sytuacji jak ta, czyli rejestrowania pod wpływem emocji (?) Na tych dwóch popłynąłeś - serio nie sprzedasz czegoś takiego żadnemu inwestorowi, zostaje allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zabaco, REZERWUJ DOMENY ZANIM JE ZAREJESTRUJESZ. Unikniesz takich sytuacji jak ta, czyli rejestrowania pod wpływem emocji (?) Na tych dwóch popłynąłeś - serio nie sprzedasz czegoś takiego żadnemu inwestorowi, zostaje allegro.

 

Ale jak zarezerwuje to nie będzie mógł dać tu do wyceny i nie będzie snu o bogactwie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamin zabrania tworzyć wątków ale ja chętnie odpowiedziałbym na pm'kę z pytaniem czy warto rejestrować takie domeny. Możesz zresztą zapytać kogokolwiek. Inna sprawa że sam użytkownik zabaco jest (przepraszam za to) bardzo początkujący i po akcji z wystawianiem opcji jako domen to już sam nie wiem co myśleć ;)

 

Rada ogólna - poświęć dwa tygodnie na przeczytanie tego forum w całości, o ile działy prawne czy ogólne utarczki cię nie interesują to przeleć samo "Wycena i Opinia" i "Sprzedane". Zobacz jak zaczynali ci którzy mają teraz 4 lata stażu na DI, jak komentowano domeny w 2007 (było więcej dobrych adresów na rynku pierwotnym + rynek wtórny raczkował bez AM), wiadomo że sprzedaż wtórna domen za stosunkowo duże pieniądze (kilka tysięcy ROI) opiera się na pewnej przypadkowości i zawsze jest to unikatowa sytuacja. Z pewną wiedzą można i dziś rejestrowa z palca adresy lepszej jakości i kończyć je sprzedażą.

 

EDIT: Zabaco (odnośnie postu niżej) zastanów się teraz dlaczego zaawansowani ignorują ten dział i forum coraz bardziej przypomina słup ogłoszeniowy?

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inna sprawa że sam użytkownik zabaco jest (przepraszam za to) bardzo początkujący

 

Tak kolego posłucham Twojej rady bo jesteś bardzo doświadczonym sprzedawcą:

after market: Piotr P. (2)

di.pl:

Postów: 119

Dołączył: pią, 25 mar 11

 

Druga sprawa w żaden sposób nie traktuje tego jako zarobek, tylko jako hobby. A jak się uda to będę szczęśliwy i dumny i będzie to moja osobista satysfakcja ;]

pozdrawiam.

 

uważam temat za zamknięty.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×