Jump to content
Sign in to follow this  
CombatCode

[Humor] newsletter

Recommended Posts

Ktoś zamówił już certyfikat własności domeny oraz wycenę domeny w opcji z papierem kredowym? Zastanawiam się czy wydanie 129 + 39,99zł to najlepszy sposób ulokowania pieniędzy. Podobno Paula Marciniak ma już certyfikat, a co z wyceną :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś otrzymałem newsletter od Domeny.pl o następującej treści:

 

Jeśli chodzi o dane użytkowników to chyba trzymają je w jakimś ogromnym sejfie, którego sami nie potrafią otworzyć, bo pomimo licznych próśb nie udało mi się usunąć swoich danych z ich bazy to może im nadaje się takie ISO.

 

Też dostałem ten mail i wiele innych z "promocjami", które mnie nawet specjalnie nie obchodzą, bo są po prostu słabe i pełne dziwnych kruczków. :rolleyes:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o dane użytkowników to chyba trzymają je w jakimś ogromnym sejfie, którego sami nie potrafią otworzyć, bo pomimo licznych próśb nie udało mi się usunąć swoich danych z ich bazy to może im nadaje się takie ISO.

Napisz im że skargę o braku możliwości usunięcia danych prześlesz do ich jednostki certyfukującej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też dostałem ten mail i wiele innych z "promocjami", które mnie nawet specjalnie nie obchodzą, bo są po prostu słabe i pełne dziwnych kruczków. :)

 

Polecam pocztę w gmail, nie wiedzieć czemu, ale wszystkie ich maile trafiają u mnie automatycznie do folderu "SPAM" :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz im że skargę o braku możliwości usunięcia danych prześlesz do ich jednostki certyfukującej.

 

Możliwość jest, ale tylko na pisemny wniosek i kiedy się nie ma żadnych nieopłaconych zamówień, a tak to nie ma możliwości.

 

Dlatego u mnie mają wieczne 0/10 i ISO w kategorii najwyższa nijakość i niebezpieczeństwo. :rolleyes:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Też dostałem ten mail i wiele innych z "promocjami", które mnie nawet specjalnie nie obchodzą, bo są po prostu słabe i pełne dziwnych kruczków. ;)

ja tylko po przeczytaniu tytułu maila wyrzucam do kosza

dla mnie ta firma nie jest wiarygodna nawet jak rozdaje domeny za darmo to już nie jestem zainteresowany

 

... Podobno Paula Marciniak ma już certyfikat, a co z wyceną ;)

a co z domeną

*paulamarciniak.pl :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×