Jump to content
Sign in to follow this  
Perseusz

Czy komuś jesze "połyka" wpłaty do Dropped

Recommended Posts

Jeśli jeszcze komuś dokonywane wpłaty na konto Dropped nie aktualizują się na saldzie to będę wdzięczny za informację czy i jak ten problem został rozwiązany?

Z DotPaya dostałem potwierdzenia o pozytywnej autoryzacji wpłaty ale saldo się nie aktualizuje od 8 września (druga wpłata 13 września też poszła w kosmos). Moje wielokrotne zgłoszenia na ticekt-server nie skutkują rozwiązaniem problemu. Nawet ostrzeżenie, że opiszę proceder na DI nie pomogło - co niniejszym spełniam.

Od tygodnia nie mogę: - wystawiać aukcji, przedłużać domen, rejestrować domen (w szczególności eu i com), opłacać wylicytowanych domen (tu przyznam, że support na e-mailową prośbę niektóre operacje wykonuje powiększając mój debet).

Taki sposób funkcjonowania staje się nie do przyjęcia. Irytuje mnie już proszenie się o przedłużenie terminu na opłacenie wylicytowanych domen (i anulowanie opłat karnych), który upływa nie z mojej winy. Nie mam już nadziei na rozwiązanie tego problemu. Wiem, że nie jestem VIP-em i może faktycznie Michau Enterprises chce mi w ten sposób powiedzieć, że mam spadać ze swoimi marnymi 200 domenami. Albo może problem ich przerasta i nikt nie jest w stanie zalogować się do panelu DotPay i sprawdzić, czy transakcja o wskazanym numerze przeszła? Nie wiem na co jeszcze czekają.

Miał ktoś jeszcze taką sytuację?

Edited by Perseusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Był Pan informowany - sprawa jest wyjaśniana z DotPayem bezpośrednio - niestety niektóre rzeczy muszą potrwać niezależenie od nas - na Pana życzenie dokonujemy operacji na rzecz debetu - w takowym przypadku wydaję się nam to jako słuszne rozwiązanie.

 

Przez ostatnie dni dostaliśmy kilka zgłoszeń dotyczących DotPaya - wszystkie bez wyjątku zostaną wyjaśnione - zaległe wpłaty na pewno się pojawią - prosimy o cierpliwość - nam również zależy na jak najszybszym rozwiązaniu problemu ;-)

 

Pozdrawiam

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starałem się to rozumieć przez tydzień. Nie rozumiem jednak na czym polega problem? Sam wdrażałem nie raz DotPaya i rzeczywiście może być tak, że zwrotnie nie wyśle posta ze zmianą statusu płatności ale to jest norma. Na takie coś musicie mieć procedurę do ręcznej akcpetacji transakcji na podstawie wglądu do panelu DotPay. Numery transakcji przesłałem na tickety i status (w tym kwotę) można sprawdzić i na tej podstawie aktualizować saldo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi programiści wraz z administratorami serwerów wciąż pracują nad całkowitym wyeliminowaniem problemu dotyczącego wyświetlania 502/504 - jest nam niezmiernie przykro, iż takowe sytuacje mimo ostatniej ciągłości działania, ponownie mają miejsce - naprawdę nie robimy na złość klientom ;-) - nie zagłębiając się w techniczne aspekty sprawy mogę zagwarantować że w najbliższym czasie usterka zostanie całkowicie usunięta ;-)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
naprawdę nie robimy na złość klientom ;-)

O to was nie podejrzewam :)

 

nie zagłębiając się w techniczne aspekty sprawy mogę zagwarantować że w najbliższym czasie usterka zostanie całkowicie usunięta ;-)

No to super. Problemy z obciążeniem? Pewnie baza siada ... tak przynajmniej zgaduję po bardzo długim czasie odpowiedzi serwera podczas wszelkiego rodzaju searchy ;)

 

Powodzenia z naprawami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×