Jump to content
ala.pl

fak.pl

Recommended Posts

domene kupiła firma Grey Mouse Ltd, ....

 

Rozbawiała mnie ta wyborna informacja. Powiało nadzieją dla wielu domen :)

W ostatnim czasie udało nam się nabyć również domenę fak.pl. Nie wiemy jeszcze jak zostanie ona wykorzystana... Wiadomo jedynie, że jakoś na pewno :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Niedawne zakupy serwisu spolszczenia*pl i domeny git*pl (bo na tym trudniej coś postawić coś o wątpliwej legalności) przez to całe Grey Mouse (ostatnio zauważyłem, że zmieniły whois) świadczą o tym, że chłopak może wychodzi na dobrą drogę.

 

A ja się dałem zmylić - myślałem, że to naprawdę cypryjska firma była, a nie polska. :) Polak jednak potrafi.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niedawne zakupy serwisu spolszczenia*pl i domeny git*pl (bo na tym trudniej coś postawić coś o wątpliwej legalności) przez to całe Grey Mouse (ostatnio zauważyłem, że zmieniły whois) świadczą o tym, że chłopak może wychodzi na dobrą drogę.

 

Mając kasę łatwiej wyjść na dobrą drogę :) Idąc tym tokiem myślenia po pewnym czasie niejeden gangster staje się "biznesmenem" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niedawne zakupy serwisu spolszczenia*pl i domeny git*pl (bo na tym trudniej coś postawić coś o wątpliwej legalności) przez to całe Grey Mouse (ostatnio zauważyłem, że zmieniły whois) świadczą o tym, że chłopak może wychodzi na dobrą drogę.

 

Mając kasę łatwiej wyjść na dobrą drogę :) Idąc tym tokiem myślenia po pewnym czasie niejeden gangster staje się "biznesmenem" :)

 

Niklas Zennström to też dla was gangster i pirat? :-)

Albo Sean Parker? Albo Shawn Fanning? Albo z polskiego podwórka Arkadisz Seńko?

 

(kto nie zna, niech googluje)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niklas Zennström to też dla was gangster i pirat? :-)

Albo Sean Parker? Albo Shawn Fanning? Albo z polskiego podwórka Arkadisz Seńko?

 

(kto nie zna, niech googluje)

 

Przepraszam za moje niefortunne porównanie. Wcale nie twierdzę, że Sebastian Felkner to gangster. Po prostu balansuje na granicy prawa.

Moje stwierdzenie odnosiło się do wypowiedzi thomaso, że może wychodzi na dobrą drogę. Jeśli ma się już odpowiednie środki dużo łatwiej zarabiać w 100% przejrzysty sposób i "wyjść na dobrą drogę" :)

 

A propos artykułu na antyweb pojawiła się odpowiedź Sebastiana (nie wiem czy link będzie działał bo mi w pracy coś tą stronę blokuje Barracuda):

 

KLIK

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mając kasę łatwiej wyjść na dobrą drogę ;) Idąc tym tokiem myślenia po pewnym czasie niejeden gangster staje się "biznesmenem" :)

 

Dysponując odpowiednim budżetem można rozkręcić każdy biznes. Ktoś kiedyś powiedział nawet "my milionerzy potrafimy zarobić na wszystkim". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×