Jump to content
Sign in to follow this  
piastun

jacket.pl

Recommended Posts

domena przyzwoita.. tylko jakie zastosowanie ?

- sklep ( z kurtkami ?)

 

niestety fontetycznie brzmi zupełnie inaczej niż się zapisuje.. stąd możliwa duża ilość literówek.

 

Obawiam się, że możesz sporo poczekać aż sie znajdzie klient gotów zapłacić za tą domenę przyzwoite pieniądze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod kurtka.com.pl funkcjonuje sklep z kurtkami, więc być może jakiś producent kurtek albo sklep internetowy byłby zainteresowany... Dzięki za wszelkie opinie, mile widziane kolejne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena przyzwoita.. tylko jakie zastosowanie ?

- sklep ( z kurtkami ?)

 

niestety fontetycznie brzmi zupełnie inaczej niż się zapisuje.. stąd możliwa duża ilość literówek.

 

Obawiam się, że możesz sporo poczekać aż sie znajdzie klient gotów zapłacić za tą domenę przyzwoite pieniądze

 

Widzę jakieś pesymistyczne nastawienie ostatnio u kolegi ;)

 

Domena mnie się podoba. Odnośnie ceny jednak się nie wypowiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę jakieś pesymistyczne nastawienie ostatnio u kolegi ;)

raczej inne spojrzenie ( spowodowane również właśnie przeniesieniem się z ilości na jakość domen ) typowe spojrzenie pod względem właśnie potencjalnego KK no i branży w jaką może trafić dana domena.

 

Sam jestem wdzięczny również za bardzo krytyczne opinie na temat moich ninji abym poświęcił jeszcze więcej czasu nad analizą swoich :P

 

z ang keywordami włąśnie jest problem z przekazem słownym jacket czy dżaket czy jeszcze inne słowa mogą powstawać.

 

Wśród swoich mam np #daughter.pl - myślę że podobne wątpliwości co do jakości i wartości tej domeny u mnie, jak w przypadku jacket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obawiam się, że możesz sporo poczekać aż sie znajdzie klient gotów zapłacić za tą domenę przyzwoite pieniądze

Myślę podobnie...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
z ang keywordami włąśnie jest problem z przekazem słownym jacket czy dżaket czy jeszcze inne słowa mogą powstawać.

 

Zarówno dzaket jak i dżaket były wolne więc nie widzę żadnego problemu :P

 

Edit: Oczywiście Maćku obie do odbioru u mnie jeśli jesteś zainteresowany ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×