Jump to content
Lilithfair

Witam

Recommended Posts

Dobry wieczór wszystkim

 

Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o zajmowanie się domenami, często jednak zaglądam na to forum, i mam nadzieje dzięki rozmowom tutaj dowiem się czegoś więcej na ten temat. Chciałam więc wszystkich serdecznie przywitać aby przełamać pierwsze lody.

 

Dziękuję za przyjęcie mnie do grona forumowiczów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj !

 

Życzę Ci, żebyś w sprzedaży domen miał chociaż 90% więcej szczęścia ode mnie :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczytaj się w archiwum - najlepiej aż do nieprzytomności. NIE wydawaj kasy na start, po prostu czytaj, uwierz mi że z rynku pierwotnego nic nie stracisz a w dłuższej perspektywie zyskasz mniej negatywnych wspomnień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam was. Jestem Paweł. Również dzisiaj się zarejestrowałem bo zainteresowała mnie możliwość zarabiania na domenach. Mam nadzieję że powoli wszystko ogarnę o co chodzi z domenami. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczytaj się w archiwum - najlepiej aż do nieprzytomności. NIE wydawaj kasy na start, po prostu czytaj, uwierz mi że z rynku pierwotnego nic nie stracisz a w dłuższej perspektywie zyskasz mniej negatywnych wspomnień.

Dzieki za cenną uwagę:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam was. Jestem Paweł. Również dzisiaj się zarejestrowałem bo zainteresowała mnie możliwość zarabiania na domenach. Mam nadzieję że powoli wszystko ogarnę o co chodzi z domenami. Pozdrawiam.

 

Mogłeś założyć nowy temat :P Czytaj forum to na pewno wszystko ogarniesz. Witaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×