Jump to content
Sign in to follow this  
Kanturu

Witam

Recommended Posts

Na początku czas na parę słów o sobie: Jak tu trafiłem.. hmm.. jako doświadczony hazardzista jestem w sumie zadziwiony, że tak późno zagłębiłem temat - "zagłębiłem" - jest nieco na wyrost dokładniej mówiąc, że tak późno dostrzegłem potencjał ryzyka i emocji jaki kryje się za zabawą-hobby-pracą w dziedzinie domen..

Jestem posiadaczem paru domen chyba od 3 lat kupione od tak w nagłym rozbłysku geniuszu ^^ .. Wtedy już doszedłem do wniosku, że jest to świetny biznes i warto inwestować w fajne nazwy i literki - ale moi wszyscy wspaniali znajomi - współtowarzysze zarobkowania w realnym świecie zciągnęli mnie na ziemię i przywiązali do nóg worek z "ziemniakami" bym nie myślał o niczym, o czym oni nie mają pojęcia a zajął się czymś bardziej przyziemnym.. Tak oto straciłem w ostatnich latach kilkadziesiąt tys zł na GPW - kontrakty.. i drugie tyle w kasynach texas i BJ... - by dobić tu ostatkiem sił i złapać tę brzytwę zwaną DOMENA..

 

To tyle w kwestii przywitania - za chwilkę zaatakuje Was szanowni jak mam nadzieję - przyjaciele - w doli i niedoli Domeniarskiego życia - kolejnymi pytaniami w celu usystematyzowania pewnych zagadnień.

 

 

Dodam jeszcze, iż moją 1 domeną była 3 lub 4 lata temu www.pizzeriaxxxxxxxxx.pl ktora kupiłem dla mojego brata:/ a nie przedłużyłem jej bo on ciągle miał tą pizzerie pod adresem www.pizzeriaxxxxxxxxxxxx.republika.pl a ze 122 zł wtedy w nazwa.pl wydawało się zbędnym wydatkiem - tak dziś domena ta - dla naszej rozpaczy jest w rękach innej pizzerii - i tak nazwa doskonała wymyślona przez brata stała się popularna w pl ale już nie zarabiająca dla nas.. Dziś każdy już docenia wartość i pożytek z posiadania Domeny PL ale do wszystkiego potrzeba czasu....

 

pozdrawiam...

Edited by Kanturu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważaj ze zbędnymi wydatkami. Domena pizzeriaxxxxxxxxx.pl nigdy nie zaczęła by zarabiać gdyby nie włożone przez konkurencję środki w reklamę - naprawdę nie ma czego zazdrościć :)

 

W ogólnym rozumieniu domeny (a w szczególności rynek pierwotny) to już śpiew przeszłości, zanim wydasz złotówkę przeczytaj chociaż kilka tematów na forum, bo to co było fajne 4 lata temu już się nie sprawdza.

 

No i nie traktuj tego jak hazard bo to oznacza stratę, decyzje powinny być długoterminowe i dokonywane z jakimś zamiarem a nie na chybił trafił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, ale jeśli masz faktycznie uzależnioną duszę hazardzisty to uciekaj jak najdalej :)

 

Jeśli jesteś hazardzistą to raczej nie uciekniesz, więc jak już zapali Ci się czerwona lampka to odezwij się na PW.

 

To wciąga i uzależnia. Nie daj Boże jak uda Ci się zarobić na początku to już po Tobie.

 

Ale miło, że jesteś bo to znaczy, że nie jestem sam :)))

 

powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano tak - dusza hazardzisty we mnie drzemie, ale myślę ze w każdym tutaj jest taka nutka.. wyrachowanie w tym hazardowym biznesie nazywa się "sposobem na życie"

 

Na razie kilka nocy nieprzespanych i zagłębianie tematu - no i oczywiście jakby to powiedziała moja panna - "jadę z palca" :)

i aż dziw że są jeszcze wolne cuda...

 

Na razie nie wiem gdzie się zarejestrować..

Edited by Kanturu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak oto straciłem w ostatnich latach kilkadziesiąt tys zł na GPW - kontrakty.. i drugie

 

To mi nie wygląda na nutkę :)

 

O co chodzi z tym, że nie wiesz gdzie się zarejestrować

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ano tak - dusza hazardzisty we mnie drzemie, ale myślę ze w każdym tutaj jest taka nutka.. wyrachowanie w tym hazardowym biznesie nazywa się "sposobem na życie"

 

Na razie kilka nocy nieprzespanych i zagłębianie tematu - no i oczywiście jakby to powiedziała moja panna - "jadę z palca" ;)

i aż dziw że są jeszcze wolne cuda...

 

Na razie nie wiem gdzie się zarejestrować..

masz na myśli wolne ładne dziewczyny? :)

łatwiej o taką niż o porządną wolną domenę.

Nie wszystko złoto co się świeci.

Posiedzisz intensywnie na di.pl parę miesięcy i te cuda ie będą już w Twoich oczach cudami. Wierz mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlatego ich jeszcze nie zarejestrowałem... gryzę sie z nimi - choć jedną perełkę " xxxxx.p l" ktos mi juz zwinął ze 4 dni temu :/ na razie zarezerwowana...

 

A co do tematu rejestracji - mam konta w Nazwa i OVH ovh cenowo ok... Nazwa odpada myślę nad aftermarket premium lub droopi ^^ ale właśnie zastanawia mnie to czy after i droopi to jedno i to samo ? trzeba miec rejestrowane konto w obu czy sa połaczone?

 

A co do aftermarket - napisałem maila ze 4 dni temu z pytaniem o sytuacje taką: sprzedałem mieszkanie zmieniłem dowód i aktualnie nie mam meldunku w dowodzie czy da sie założyć konto ? - i cisza... :) jak nie to muszę założyć na kogoś z rodziny pewnie - czy trzeba wysyłać skan dowodu przy rejestracji ? sprzedaży wewnątrz aftermarket ? w Nazwa trzeba dowód...

w ovh mam domenę www.artclay.com.pl - pewna pani poprosiła mnie bym ją odsprzedał - nie mam pojecia ile wziąść i jak to zrobic bo jestem w tym prawiczkiem :) chyba popytam na forum o wycene (kupiłem ja kiedys dla siebei na forum i strone o biżuterii własnie artclay może i sklep do tego ale moje umiejętności co do tworzenia portali spełżły na tym co tam widać ^^ DNO!!!...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie musisz mieć meldunku ani żadnego skanu nie wysyłasz.

mając konto w aftermarket masz je w dropped automatycznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
masz na myśli wolne ładne dziewczyny? :)

łatwiej o taką niż o porządną wolną domenę.

Nie wszystko złoto co się świeci.

 

hehe.. o porządną dziewczynę równie trudno jak o porządna domenę - różnica w tym temacie jest tylko taka:

- sprzedając domenę jesteśmy domeniarzami

- sprzedając dziewczynę - alfonsami ^^

 

hehe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×