Jump to content
Sign in to follow this  
Owner

Cześć i czołem

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Stuknęło już 166 postów na liczniku więc i w tym dziale pasowałoby się przywitać coby nie wyjść na buraka :)

 

W domenki bawię się od kilku lat, miałem kilka fajnych domen, ale głównie z jednej branży z którą byłem wcześniej związany. Niestety wypłynięcie na szerokie wody domenowego oceanu nie przychodzi mi tak łatwo jak zakładałem ;)

 

Prywatnie uwielbiam podróżować, niestety z brakiem ostatnio spektakularnych sprzedaży, musiałem troszkę przystopować z tą swoją pasją. Po zatym uwielbiam snowboard i zamierzam w tym sezonie solidnie pojeździć. Kilka lat temu spełniłem swoje marzenie i przeprowadziłem się do Krakowa... Choć powoli kiełkuje we mnie myśl kolejnej zmiany miejsca zamieszkania ;).

 

To chyba tyle tytułem wstępu,

Wszystkich Serdecznie Pozdrawiam,

 

Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zostałeś oficjalnie "odburaczony" :)

 

Witaj!

 

Jako rasowy domainer, od razu pomyślałem sobie, że fajnie by mieć domenę buraki.pl LoL

Share this post


Link to post
Share on other sites

a witam :)

 

Jako rasowy domainer, od razu pomyślałem sobie, że fajnie by mieć domenę buraki.pl LoL

niestety sławny Pan WZ juz na niej siedzi ;)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako rasowy domainer, od razu pomyślałem sobie, że fajnie by mieć domenę buraki.pl LoL

 

Odruch Pawłowa :) Ja mam teraz nawyk sprawdzania wszystkiego czy przypadkiem nie ma opcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×