Jump to content
bartxx86

Kapo, Gry Przestrzenne

Recommended Posts

Witajcie,

 

idąc za ciosem dorzucam jeszcze kolejne dwie zarejestrowane z "notatnika" ;)

 

Kapo /*pl/

 

Pomysł: serwis np. a'la kwejk poświęcony naszym "cudownym" szefom, kierownikom itd.

 

 

Gry Przestrzenne /*pl/

 

Ponieważ tydzień temu zostałem wujkiem ;) udałem się do sklepu na poszukiwanie prezentu dla mojej siostrzenicy.

Nacieszyłem oczy wieloma ciekawymi zabawkami, wśród których sporo było właśnie takowych gier.

Oczywiście natychmiast sprawdziłem jej dostępność i po powrocie zrobiłem również mały rekonesans:

 

GryLogiczne.pl

GryPlanszowe.pl

ts3.trefl.com

 

2.jpg

 

Myślicie, że coś z tego będzie? ;)

 

 

Dzięki za opinie i ewentualne wyceny.

 

BB

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi kapo odpowiada mimo iż "jest to oznaczenie funkcji pełnionej przez więźniów w nazistowskich obozach koncentracyjnych" , szkoda że nie capo ale grę pod przeglądarką bym bardziej dał typu MAFIA WARS ;)

Reszta też fajne pod jakiś program partnerski, sam ostatnio miałem kupić grę planszową KOCHAM CIĘ POLSKO czy coś takiego ale nie kupiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...)

Reszta też fajne pod jakiś program partnerski, sam ostatnio miałem kupić grę planszową KOCHAM CIĘ POLSKO czy coś takiego ale nie kupiłem.

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale bartxx86 dodał tylko 2 domeny do wyceny. ;)

 

 

Kapo nie podoba mi się, nazwanie kogoś tak to poważna obelga o czym przekonał się kiedyś Berlusconi. ;)

 

Z Grami Przestrzennymi lepiej, chodź na razie jest to pewnie mikronisza branży i nie wydaje mi się aby ktoś prędko utworzył sklep z tylko takimi grami.

 

P.S. Pierwszy link z trzech które wstawiłeś prowadzi do gier ale na kompa w systemie online. ;)

Edited by Sebving

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy zauważyłeś ale bartxx86 dodał tylko 2 domeny do wyceny. ;)

 

 

Kapo nie podoba mi się, nazwanie kogoś tak to poważna obelga o czym przekonał się kiedyś Berlusconi. :P

 

Z Grami Przestrzennymi lepiej, chodź na razie jest to pewnie mikronisza branży i nie wydaje mi się aby ktoś prędko utworzył sklep z tylko takimi grami.

 

P.S. Pierwszy link z trzech które wstawiłeś prowadzi do gier ale na kompa w systemie online. ;)

 

Wiem, że na chwilę obecną to tylko jeden z wielu produktów firm typu Trefl, ale z tego co zdążyłem zaobserwować jest on na rynku niedługi okres czasu i liczę, że w miarę wzrostu zainteresowania wzrośnie również wartość domeny ;)

 

PS: Ten pierwszy z trzech linków miał za cel pokazać, że pod tym adresem niekoniecznie musi powstać akurat sklep z tego typu grami ;)

 

PPS: Gdzie mam iść?? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, że na chwilę obecną to tylko jeden z wielu produktów firm typu Trefl, ale z tego co zdążyłem zaobserwować jest on na rynku niedługi okres czasu i liczę, że w miarę wzrostu zainteresowania wzrośnie również wartość domeny ;)

 

PS: Ten pierwszy z trzech linków miał za cel pokazać, że pod tym adresem niekoniecznie musi powstać akurat sklep z tego typu grami ;)

 

PPS: Gdzie mam iść?? ;)

 

No do sklepu aby pooglądać gry 3D, może założysz sklep pod tą domeną. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×