Jump to content
Sign in to follow this  
warex

Domeny po 1zł eu dropped

Recommended Posts

tradżedija zarejestrować, chciałem swoje nazwisko a okazało się zajęte :) ale co sie dziwic gdy tak wiele osob chce zarejestrowac a tak niewiele czasu jest :)

Edited by trybiano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można wykonać operacji (Data management policy violation [2308] operation not available because of too many hit points)

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 domen udało mi się zarejestrować stronę cieło wywalało ze strony.Tragedia ,aż się cały spociłem z tej promocji ,a leciałem domeny z Palca udało mi się tylko zarejestrować 20 :/

Edited by warex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można wykonać operacji (Data management policy violation [2308] operation not available because of too many hit points)

 

Niestety mam ten sam komunikat mimo że według informacji dostępnych jest jeszcze 907 domen w promocji za 1zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety mam ten sam komunikat mimo że według informacji dostępnych jest jeszcze 907 domen w promocji za 1zł

Kase wcieło a domen nie widać :)

Ktoś ma podobny "problem" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

domeny są tylko pewnie na 2 stronie zarzadzaj domenami moja lista domen potem wybierz Strony: [1] [2]

 

Też tak myślałem bo na email nic nie wysyłali.Do piero rano na skrzynke dostałem wiadomosci o rejestracji

Share this post


Link to post
Share on other sites
domeny są tylko pewnie na 2 stronie zarzadzaj domenami moja lista domen potem wybierz Strony: [1] [2]

 

Też tak myślałem bo na email nic nie wysyłali.Do piero rano na skrzynke dostałem wiadomosci o rejestracji

 

Sprawdzałem,nie ma.

Domeny zakupione za 1zł wciąz moge zarejestrować w innym miejscu.

Mozliwe ze w nocy cała pula została wykorzystana (licznik wciaz pokazuje 907 wolnych 11:37 ) :)

Edited by GreenDerX

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i dobrze, ciekawy jestem ilu użytkowników brało udział skoro udało im się wczoraj zablokować cały serwis.

Jeszcze do teraz wczoraj wystawione LastMinuty wiszą w statusie "oczekuje na wystawienie"

Share this post


Link to post
Share on other sites

rejestrowałem jak głupi.Tylko przy końcu jak zwykle coś z miłym serwerem AM.Zeżarło mi 100 zł z konta wcale tych domen co nie mogłem zarejestrować mam je na koncie jeszcze,Moje konto na -100,34zł LoL.Miła zabawa.Ktoś też tak ma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×