Jump to content
Sign in to follow this  
martinipolka

1 procent - może się przyłączysz

Recommended Posts

Witam

Gdyby ktos nie był do końca okreslony z oddaniem ze swojego rozliczenia 1% podatku prosiłbym jeśli to możliwe o przekazanie go na pomoc w leczeniu i rehabilitacji mojego małego kuzyna Adriana.

Dzieciak jest energiczny,wesoły i cholernie ciekawy życia, niestety na normalne nie moze sobie pozwolić,jesli ktos mógłby i chciał wspomóc tym gestem będę niezmiernie wdzięczny.

Szczegóły:

http://adrianswider.blogspot.com/

 

Na w/w stronie szczegóły oraz dane i informacje w jaki sposób przekazac 1%, to nic nie kosztuje.

 

Z góry dzięki koledzy i kolezanki za wszelką pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
chetnie sie przyłacze

 

Bardzo dziękuję hifnozauf ;)

 

Jeśli ktoś jeszcze byłby chetny sie przyłaczyc prosze o info w wątku,chciałbym wiedzieć czy ma to jakis odzew.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze szkoda że wcześniej nie powiedziałeś bo już się rozliczyłem z US .

 

Ale chętnie mu pomogę dlatego 10% z wylicytowanej kwoty z aukcji która mam w sygnaturze przekaże ;)

 

Zatem zapraszam do licytacji , dzięki niej można pomóc Adrianowi i przy okazji nabyć parę ciekawych domen ;)

 

 

Edit : Dodałem infomację do działu sprzedaży domen jak i na samej aukcji

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=80673

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu ;) . Kwota może nie być powalająca , ale liczą się dobre chęci ;)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie podbić aby poinformować iż domeny które były dostępne na aukcji są dalej do nabycia .

Po mailach informujących zwycięzce aukcji Allegro nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani zaksięgowania kwoty . Po dzisiejszym telefonie informującym iż oczekuje wpłaty osoba parsknęła śmiechem i powiedziała że nie wpłaci żadnych pieniędzy . Sprawa poszła do obsługi Allegro .

Przykro mi z tego powodu gdyż obiecałem wpłacić część kwoty na konto Adriana zatem informuje iż domeny :

 

KarczmaPiwna.pl

WolneNoclegi.pl

XXE.pl

BudownictwoDrewniane.pl

AutoMotoShop.pl

StaloweHale.pl

AktywizacjaZawodowa.pl

WykonajTest.pl

SeparatoryPowietrza.pl

SeparatoryWody.pl

SeparatoryTluszczu.pl

Domenofolio.pl

 

Są ponownie do nabycia na sztuki lub pakietach a ja podtrzymuję iż obecnie 20% przekaże na konto Adriana

 

W razie zainteresowania zapraszam na PW a się dogadamy .

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×