Jump to content
Sign in to follow this  
siadaj

pracabelgia.pl pracaczechy.pl pracafinlandia.pl

Recommended Posts

Prośba o opinie i wycenę

> pracabelgia.pl pracaczechy.pl pracafinlandia.pl, pracaszwecja.pl pracaszwajcaria.pl

Czy ktoś z was zna może jakiś program partnerski lub jakiś inny pomysł , który pomógł by zagospodarować te domeny ?

Edited by siadaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj,

no cóż, jak ktoś da za nie po 50 zł to będzie dobrze. Chociaż nigdy nie wiadomo. I nie piszę tego ze złośliwości, ale dlatego że mam podbne: pracawusa.pl, wracawrosji.pl, pracawkanadzie.pl, pracawefrancji.pl i wiele innych i niestety nie mam zapytań zbyt wiele :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mam idna pracazagranicą.pl i póki co tlyko dwie oferty mało dla mnie atrakcyjne

 

Czyli niskie X.XXX? :)

 

Odnośnie domen z tematu KK powinien się znaleźć, ale na kokosy bym nie liczył. Niskie x.xxx byłoby sukcesem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że siedzę poniekąd w temacie.

Możesz zaproponować firmom trudniącym się wysyłaniem ludzi do pracy, domeny jako zaplecze - strony satelitarne.

Z tych 3 pracabelgia.pl to mój faworyt na jakiekolwiek zapytanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako, że siedzę poniekąd w temacie.

Możesz zaproponować firmom trudniącym się wysyłaniem ludzi do pracy, domeny jako zaplecze - strony satelitarne.

Z tych 3 pracabelgia.pl to mój faworyt na jakiekolwiek zapytanie.

moim bardziej pracaszwajcaria.pl

 

pracaholandia.pl - licytowałem ją kiedyś i poszła za ok 500 zł ( juz nie pamietam) po przechwyceniu

Share this post


Link to post
Share on other sites

wystaw razem, może mniej prowizji zapłacisz:D

 

A tak poważnie, chyba razem, bo nie są wszystkie aż takie dobre więc przynajmniej swoje portfolio oczyścisz i nie będziesz musiał patrzeć na ich spady. Serce mniej boli:)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×