Jump to content
Sign in to follow this  
przemek30

Przedszkole24.pl

Recommended Posts

Proszę o wycenę i komentarze dla domeny:

 

 

Przedszkole24.pl

 

 

Na ile wyceniacie domenę dla KK ?

 

Google trochę pokazuje... o przedszkolach 24h wspominał też TVN:

 

Przedszkole 24h

 

Kilka sprzedaży domen z wyrazem "przedszkole" według strony CenyDomen.pl np.

 

TwojePrzedszkole.pl - 2500 PLN

 

iPrzedszkole.pl - 910 PLN

 

EuroPrzedszkole.pl - 450 PLN

 

 

Co sądzicie i na ile wyceniacie moją domenę Przedszkole24.pl ? Z góry dziękuję za wszystkie uwagi i komentarze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie potrafię sobie wyobrazić,by mój syn mogł chodził do przedszkola np. na 21:00

 

Ty na przykład nie, ale są ludzie, którzy pracują w systemie zmianowym i właśnie w godzinach nocnych nie mają nikogo do opieki nad dzieckiem.

 

Domena ciekawa, ale wyceny się nie podejmę. Myślę jednak, że KK powinien się znaleźć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę domenę opłacał z uwagi na dobry adres jako portal albo dla konkretnego KK przedszkole nr 24... wydaje mi się, że jak wszystkie domeny "przedszkole" zajęte to lepiej wpisać 24, ponieważ adres krótki i nie trzeba długo szukać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty na przykład nie, ale są ludzie, którzy pracują w systemie zmianowym i właśnie w godzinach nocnych nie mają nikogo do opieki nad dzieckiem.

 

To jest mysl, jednak czy takich ludzi stac na przedszkole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i przedszkole 24h, kupiłoby taką domene, tyle tylko że jest to raczej niszowa sprawa i może być ciężko o kupca. Według mojej oceny, domena dobrze nadaje się na portal edukacyjny dla małych dzieci i ich rodziców, gry dla dzieci, kolorowanki itp.

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest mysl, jednak czy takich ludzi stac na przedszkole?

 

Jeśli mowa o zwykłych pracownikach produkcji pracujących w takim systemie to masz rację - może ich nie być stać na takie przedszkole. Sam znam jednak wiele osób, które mają wyższe stanowiska i pracują na tej zasadzie - kierownicy zmianowi, osoby od utrzymania ruchu, jakości, metrologii itd.

Wbrew pozorom jest wiele osób, które nie pracują tylko od 8 do 16, a zarabiają spokojnie średnie x.xxx co powinno wystarczyć na opłacenie takiego przedszkola :wacko:

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli mowa o zwykłych pracownikach produkcji pracujących w takim systemie to masz rację - może ich nie być stać na takie przedszkole. Sam znam jednak wiele osób, które mają wyższe stanowiska i pracują na tej zasadzie - kierownicy zmianowi, osoby od utrzymania ruchu, jakości, metrologii itd.

Wbrew pozorom jest wiele osób, które nie pracują tylko od 8 do 16, a zarabiają spokojnie średnie x.xxx co powinno wystarczyć na opłacenie takiego przedszkola :wacko:

Średnie XXXX PLN to sobie życzą osoby (bez specjalnego doświadczenia zawodowego), które rekrutuję (lub tylko przeglądam ich mierne aplikacje), to oczywiście jako wynagrodzenie podstawowe, a dodatkowo duże premie im się marzą za ewentualne wyniki, co to się porobiło, zastanawiam się aż niekiedy jakimi sumami powinienem rzucać, gdy ja bywam rekrutowany, wychodziłoby na to, że proporcjonalnie wyżej do kandydatów, których opisałem, czyli minimum bardzo wysokie XXXX PLN na start. Posiedziałby taki jeden z drugim marzyciel na bezrobociu z 5-6 miesięcy (ale tak odcięty zupełnie od dofinansowań od rodziców etc.), to zweryfikowałby swoje marzenia.

 

A jeśli chodzi o domenę :)

 

Poniżej 2k PLN bym nie oddawał.

 

#School24.pl

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
iPrzedszkole.pl - 910 PLN

 

EuroPrzedszkole.pl - 450 PLN

 

 

Co sądzicie i na ile wyceniacie moją domenę Przedszkole24.pl ? Z góry dziękuję za wszystkie uwagi i komentarze.

 

 

To pokazuje mniej więcej możliwości i potrzeby branży....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Średnie XXXX PLN to sobie życzą osoby (bez specjalnego doświadczenia zawodowego), które rekrutuję (lub tylko przeglądam ich mierne aplikacje), to oczywiście jako wynagrodzenie podstawowe, a dodatkowo duże premie im się marzą za ewentualne wyniki, co to się porobiło, zastanawiam się aż niekiedy jakimi sumami powinienem rzucać, gdy ja bywam rekrutowany, wychodziłoby na to, że proporcjonalnie wyżej do kandydatów, których opisałem, czyli minimum bardzo wysokie XXXX PLN na start.

 

W takim razie z racji faktu, że rozglądam się za nową pracą muszę zmienić moje oczekiwania finansowe na wyższe ponieważ stwierdzam, że się nie doceniam :wacko:

 

 

Wracając do tematu domeny rozejrzałem się dokładniej i wyciągnąłem takie oto wnioski:

 

- Jest naprawdę sporo przedszkoli o numerze 24 posiadających domenę przedszkole24.miasto.pl, domoweprzedszkole24 itp.

 

- Temat przedszkoli całodobowych jest dość popularny i co jakiś czas powraca, choćby tu:

 

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/823...dc50cd93,1,3,60

 

- Zważywszy na fakt, że nasz wspaniały rząd chce wydłużyć czas pracy o tych kilka lat oznacza to m.in., że dziadkowie nie będą mieli jak do tej pory czasu zajmować się wnukami, a więc ruch w interesie przedszkoli powinien się jeszcze zwiększyć.

 

W związku z powyższym myślę, że domeny za mniej niż 5k (czyli koszt nocnego przedszkola dla pięciorga dzieci na pięć dni wg cennika sprzed 3 lat) bym nie oddał.

 

http://spoleczenstwo.newsweek.pl/przedszko...,35613,1,1.html

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra domena. Myślę, że na średnio niskie x xxx. Nie identyfikowałbym jej jednak tylko z przedszkolami całodobowymi a traktował jako niższej wartości odmianę generyka przedszkole.pl

 

#OpiekunkiDzienne*PL

#OpiekunkiDzieciece*PL

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna domena, moim zdaniem okolice 5k wcale nie są przesadzone.

 

A co do samego tematu to całodobowa opieka nad dziećmi wcale nie jest tak abstrakcyjnym, tematem. Zwłaszcza dla mieszkających w dużych miastach i długo pracujących. Takie przedszkole może oferować niekoniecznie regularną, ale incydentalną opiekę nad dziećmi w nietypowych godzinach (żłobki też takie są - oferujące wieczorowo-nocną opiekę np. w weekendy - oczywiście za zdecydowanie większą stawkę niż normalnie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś byłem mocno zainteresowany tematem prywatnego przedszkola. Ostatnio takich miejsc powstaje bardzo dużo, a co za tym idzie, ruch w domenach tego typu też powinien być spory. Bardzo wiele placówek oferuję opiekę nocną, weekendową czy sylwestrową. Jeżeli przedszkole będzie świadczyło takie usługi, domena może się spodobać KK.

 

# KlubMalegoSmyka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×