Jump to content
Sign in to follow this  
rolex

ekierki.pl

Recommended Posts

Szczerze mówiąc to mi też nie za bardzo podchodzi.

Czy to będzie eKierki.pl jako gra czy jako liczba mnoga od przyrządu kreślarskiego, o KK będzie naprawdę ciężko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, dziekuje za wycene. Jeśli ktos byl by zainteresowany to zapraszam do działu na forum "Handel i Ogloszenia"

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli są firmy oferujące towar lub usługę związaną z nazwą Twojej domeny - to wygrałeś. Ludzie mogą sobie wyceniać, ale i tak ostatnie słowo należy do EU. Od zawsze wiadomo, że domeny są jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz...eee zaraz to chyba nie tak brzmiało.

 

Ekierki to dość wąska branża i ceny tego przyrządu nie powalają, ale masz konkretną, krótką nazwę, więc nie jest źle - może producent byłby zainteresowany, a wtedy nie stracisz.

 

http://architekci-sklep.pl/product_info.ph...oducts_id=42096

Share this post


Link to post
Share on other sites
(..) Ekierki to dość wąska branża i ceny tego przyrządu nie powalają, ale masz konkretną, krótką nazwę, więc nie jest źle - może producent byłby zainteresowany, a wtedy nie stracisz.

 

http://architekci-sklep.pl/product_info.ph...oducts_id=42096

Dokładnie...

Może przesadą będzie, gdy napiszę, że dość oryginalnie domena prezentowałaby się na stronie jakiegoś biura projektowego (budownictwo) ale coś może w podobnym kierunku...

Wycena jednak bardzo trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, z czasów szkolnych pamietam ze ekierke w sklepiku szkolnym mozna było kupić nawet za 50gr :huh: takie juz lepsze ekierki to co ują w linku Domainer kosztują ~100zl. Nazwa mnie skusiła ze względu na krótka i konkretną nazwę. Może sie znajdzie klient koncowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się natomiast kojarzy ona z takim stylem jazdy samochodem, na który potocznie zwykło się mawiać "ekierki" ;)

 

in4.jpeg

 

Odnośnie domeny to ciężko będzie z KK, ale powodzenia :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi jak najbardziej kojarzy się z narzędziem pomiarowym używanym w szkołach :huh:

 

Niestety o KK będzie ciężko a jeżeli już się znajdzie to nie ma co liczyć na kokosy. Maksymalnie kwota niskiego XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zimne łokcie częściej spotykane chyba :huh: gdy byłem w Norwegii to kumpel mi opowiadał, że w ten sposób jego koleżka w takim wypadku całą rękę stracił i nie jedną flaszkę musiał wypić zanim się psychicznie pozbierał... co do domeny to trudno będzie ze sprzedażą, ale życzę powodzenia:) zawsze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×