Jump to content
szaman

U kogo najlepiej na dzień dzisiejszy kupić domenę?

Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym się zapytać Państwa u którego rejestratora na dzień dzisiejszy najlepiej kupić domenę, posiadam domenę w vbiz i na razie jest ok. Ale może są lepsze firmy.

 

Prosiłbym o wasze opinie gdzie najlepiej.

 

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ja ze swojej strony poleciłbym dwie możliwości:

 

1. Jeżeli nie zależy Ci na przedłużaniu domen, authcode od ręki, no to dobrą opcją będzie home.pl - możesz tam zarejestrować 100 domen w cenie 0,9zł netto za domenę.

2. Jeżeli jednak wolisz tanie przedłużenie, authcode wydawany w każdej chwili, polecałbym Active24.pl. Cena domeny wynosi tam teraz 9,90zł netto, a przedłużenie 98zł netto, ale do końca roku spadnie do 87zł netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależało by mi na przedłużeniu, oczywiście jeśli mój pomysł wypali, a jeśli nie to nie chciał bym być związany obowiązkiem przedłużenia poprzez liczne kruczki w umowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zależało by mi na przedłużeniu, oczywiście jeśli mój pomysł wypali, a jeśli nie to nie chciał bym być związany obowiązkiem przedłużenia poprzez liczne kruczki w umowie.

 

To ja tylko dopowiem, że zdecydowanie nie polecam serwisu domeny.pl, m.in z tego względu, który wymieniłeś w swoim poście :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ze swojej strony mogę Ci polecić serwis 2be.pl :) . Tutaj kupisz domenę .pl za 19 zł/netto, ale odnowisz ją za 69 zł/netto. Bez żadnych kruczków i haczyków w regulaminie, authinfo wydajemy od ręki. Szczegóły oferty na http://2be.pl/promocje

 

Zapraszam i życzę miłego dnia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze rozwiazania na dzien dzisiejszy dla domen .pl:

 

1. DOMENY NA ROK, bez zamiaru przedluzania, na przyklad na spam:

- kupujesz do 100 domen w Home.pl za 0,90.

 

2. DOMENY NA DLUZEJ, z mocnym zamiarem przedluzenia, na powazniejsze rzeczy:

- kupujesz dowolna ilosc domen w Home.pl za 9,90;

- przenosisz w ciagu pierwszego roku domeny do OVH i przedluzasz na kolejny rok za 66,00.

 

Jak ktos zna tansze i lepsze [obsluga klienta w Home, co sie przydaje w transferze, szczegolnie w porownaniu np. z Nazwa czy innym badziewiem], to niech pisze - postawie piwo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W promocji home.pl rozumiem, ze nie ma zadnych zobowiazan, ze trzeba przedluzyc domene o kolejny rok czasu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W promocji home.pl rozumiem, ze nie ma zadnych zobowiazan, ze trzeba przedluzyc domene o kolejny rok czasu ?

 

Oczywiscie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×