Jump to content
Sign in to follow this  
sztajek

Afetremarket, faktura, KK

Recommended Posts

Witam serdecznie

KK jakiś miesiąc temu kupił ode mnie domenę poprzez AM. Dzisiaj dostałem od niego pytanie czy mogę mu podesłać fakturę, bądź czy istnieje możliwość pobrania takowej z AM. Podasz negocjacji nie było w ogóle mowy o FV. Istnieje jakaś możliwość wystawienia tej FV juz po zakupie? Chciał bym zaznaczyć, że nie prowadzę DG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pobierze ze swojego konta w AM na koniec miesiąca, czyli juz powinna być

aftermarket.pl > Zarządzaj finansami > Pobierz faktury > faktura

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
pobierze ze swojego konta w AM na koniec miesiąca, czyli juz powinna być

aftermarket.pl > Zarządzaj finansami > Pobierz faktury > faktura

 

 

u mnie pojawia się lista faktur ale jest jedna faktura na cały miesiąc.

A jak uzyskać fakturę za sprzedaż jednej domeny ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie

Istnieje jakaś możliwość wystawienia tej FV juz po zakupie? Chciał bym zaznaczyć, że nie prowadzę DG.

Fakturę na siebie czy na KK (Twoje faktury > Dane do faktur) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
u mnie pojawia się lista faktur ale jest jedna faktura na cały miesiąc.

A jak uzyskać fakturę za sprzedaż jednej domeny ?

 

Nie można uzyskać faktury za sprzedaż jednej domeny w AM - tylko zbiorczą za cały miesiąc. A przynajmniej nie poprzez panel (wydaje mi się, że jakby była taka wielka potrzeba to może i by szło załatwić w supporcie, może).

 

Witam serdecznie

KK jakiś miesiąc temu kupił ode mnie domenę poprzez AM. Dzisiaj dostałem od niego pytanie czy mogę mu podesłać fakturę, bądź czy istnieje możliwość pobrania takowej z AM. Podasz negocjacji nie było w ogóle mowy o FV. Istnieje jakaś możliwość wystawienia tej FV juz po zakupie? Chciał bym zaznaczyć, że nie prowadzę DG.

 

Aftermarket.pl *zawsze* wystawia fakturę, bo podczas Escrow niejako kupuje domenę od Ciebie za różnicę między kwotą a prowizją i sprzedaje ją klientowi za pełną kwotę (pełni rolę pośrednika). Nie ma więc znaczenia czy sam prowadzisz działalność lub nie prowadzisz, bo klient zawsze dostanie fakturę od Aftermarket.pl, a nie od Ciebie. Klient powinien mieć fakturę za zakup tej domeny (lub inne operacje w AM) w swoim panelu, wystawioną z datą 30 kwietnia 2012 jeśli domena była sprzedana w kwietniu, a 30 marca jeśli w marcu itd. A za domenę kupioną w maju dopiero na 31 maja.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×