Jump to content
Sign in to follow this  
kilerus1602

Ankieta domen np. szkolenie24.pl, condomat.pl

Test WIELOKROTNEGO wyboru  

13 members have voted

  1. 1. Ktore z domen przedluzylbys?

    • pewnyinteres.pl
      2
    • intouch.com.pl
      0
    • thermalspa.pl
      5
    • klinikaestetyki.pl
      4
    • szkolenie24.pl
      7
    • organizacjaślubu.pl
      3
    • hol24h.pl
      0
    • condomat.pl
      0
  2. 2. Które wystawiłbyś na lm?

    • pewnyinteres.pl
      7
    • intouch.com.pl
      6
    • thermalspa.pl
      4
    • klinikaestetyki.pl
      7
    • szkolenie24.pl
      4
    • organizacjaślubu.pl
      4
    • hol24h.pl
      6
    • condomat.pl
      8


Recommended Posts

Proszę o opinie, ponieważ mam wątpliwości co do niektórych z nich;]

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wzięcie udziału w tej przyjemnej sondzie.

 

Jeśli Ktoś chciałby podzielić się uwagami w temacie tym bardziej zapraszam do dyskusji

Edited by kilerus1602

Share this post


Link to post
Share on other sites

wszystkie bym wystawił na LM , moze zastanowił bym się na szkolenie24.pl nie wiem co mi sie w niej podoba szkoda ze nie l. mn.

 

Daniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze zastanowił bym się na szkolenie24.pl nie wiem co mi sie w niej podoba szkoda ze nie l. mn.

 

 

 

Problem polega na tym, że do niektórych mam sentyment, póki co nie do końca doceniony przez kk;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze zastanowił bym się na szkolenie24.pl nie wiem co mi sie w niej podoba szkoda ze nie l. mn.

 

 

 

Problem polega na tym, że do niektórych mam sentyment, póki co nie do końca doceniony przez kk;]

 

to po co zamieszczasz takie domeny do ktorych masz sentyment ? Jak jestes z którąś emocjonalnie związany to nie wystawiaj na LM przedłużaj do skutku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

PewnyInteres - znakomita na promocję specyfiku zawierającego viagrę.

 

Brakuje opcji - żadnej nie wystawiłbym na LM - szkoda złotówek.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te dwie mi się podobają.

 

klinikaestetyki.pl

szkolenie24.pl

 

Podejrzewam, że na LM nie będzie chętnego na żadną.

 

Poza tym, gdyby była wolna, to za 10zł zarejestrowałbym thermalspa.pl ale raczej bym nie kupił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×