Jump to content
Sign in to follow this  
ATP75

Ile jesteś skłonny zapłacić za Poloneza

Recommended Posts

Mój kolega sprzedaje samochód - Poloneza z 1983 roku. Nie jest to broń Boże reklama ale daję to jako myślę mega-ciekawostkę. Zanim klikniesz na link zgadnij jaka jest wylicytowana kwota za ten samochód :P Dla ułatwienia dodam, że jest to bardzo rzadki model naszego rodzimego krążownika szos :P

 

--> POLONEZ <--

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena minimalna nie została osiągnięta. - I chyba tyle w temacie bo wygląda to trochę jak akcja robienia sztucznego tłumu przy sprzedawcy tombaku na bazarze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niewątpliwie... piękne auto .. no ale dzięki temi "Cena minimalna nie została osiągnięta" aukcja traci wiarygodność. :P

(podobnie jak ze sprzedażami domen ... wysoka podbitka do maxa ceny minimalnej... a złotóweczka wyżej i już ..wiemy o co chodzi :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodzę się, że cena minimalna zabija wiarygodność aukcji. Powiem jednak, że rozumiem takie postępowanie. Swojego czasu mocno siedziałem w temacie takich samochodów (zajmowałem się ich renowacją). Jak sprzedawałem jednego ze swoich youngtimerów, to też na allegro dałem cenę minimalną i mimo, że kwota osiągnęła niemal 20k cena minimalna nie została osiągnięta, bo wiedziałem ile ten samochód może być wart. Skutkiem skutków nie sprzedałem go w Polsce ale jakieś 2 tysiące kilometrów za zachodnią granicą za kwotę, która mnie usatysfakcjonowała.

 

Ten Poldek to jest biały kruk. Drugi taki w tym stanie (nomen omen w tym samym kolorze) jest w rękach innego mojego dobrego kolegi z mojego rodzinnego Wrocławia. Jak dokopię się do fotek, to je tu zamieszczę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to nie jest zwykly polonez :P Ja kiedys chcialem sobie podriftowac i postanowilem kupic poloneza 1.4 rovera do tego, spotkalem sie nawet z jednym sprzedawca i bylem pewny zakupu, jednak wlasciciel chcial za niego 950 zl a za jego stan chcialem dac jedynie 700, wiec sie nie dogadalismy :P i to byl ostatni raz jak mialem szanse miec poloneza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samochód przepiękny! Siedzę trochę w youngtimerach i jak dla mnie to aktualna kwota na aukcji czyli 70k jest i tak 2-3x przepłacona. To nie jest auto kwalifikujące się na inwestycję kapitału itp itd. 70k można zdecydowanie lepiej "zainwestować" kupując inne ciekawe i nieszablonowe auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×