Jump to content
Sign in to follow this  
Silkroad

AZ - Support najgorszy z możliwych i przetrzymywanie domen w próżni

Recommended Posts

Od kilku tygodni mam poważne problemy z moimi domenami w AZ.

 

1. Przechwytywanie Domen. Domeny po przechwyceniu i opłaceniu "wiszą w próżni" przez długi czas a w panelu informacje przy domenach : Transfer w trakcie, Rejestracja poprawna (oczekuje na transfer), Błąd rejestracji. Oczywiście cierpliwie czekam 5 ... 6 ... 7 dni i monituje ale bez skutku. Support ma gdzieś załatwienie sprawy - w kontakcie online mam informacje, że sprawę przekaże, że proszę napisać pod ten i ten adres i ... piszę i czekam, czekam. Dziwne bo w tym wszystkim jest nie konsekwencja - niektóre domeny trafiają do panelu natychmiast po ich przechwyceniu a inne wiszą dłużej niż 5 dni.

 

 

2. W związku z licznymi problemami AZ - próbuję korzystać z supportu ... oczywiście informacje, że mój tzw. ticket trafił dostaję niezwłocznie z informacją że odpowiedź dostanę do 10 godzin roboczych ... i tu zaczyna się arogancja AZ. Kolejnego dnia korzystam z kontaktu online tzw. czatu i podaje numer sprawy i zgłaszam, że zależy mi na szybkiej reakcji. Po czym Pan/Pani informuje mnie że sprawa trafiła do odpowiednich osób i mam czekać na odpowiedź. Wymsknęło mi się, że wczoraj około południa wysyłałem prośbę o pomoc na to Pani/Pan sprawdza i ... 12.31 więc nie upłyneło 10 godzin bo jeszcze trochę czasu jest - no tak sprawdzam i fakt i 1h34m - więc czekam ... 1, 2, 3, 4 godzinę ... cały kolejny dzień i następny i ponownie pytam ... i w odpowiedzi czytam na czacie ... nasz dział informatyczny pracuje do 16 i dadzą mi znać jak sprawdzą i na rozwiązanie czekam i czekam od poniedziałku a dziś czwartek.

 

 

 

 

 

 

 

do moderatora ... proszę o podpięcie tego postu pod temat rejestratorzy - problemy

Edited by Silkroad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem identyczną sytuację z jedną z przechwyconych domen. Domenę odzyskałem dopiero po 11 dniach od daty jej opłacenia. Konsultanci na chacie również mnie zapewniali że zgłoszenie będzie rozwiązane do 10 h, a w rzeczywistości minęło 5 dni roboczych zanim odpisali mi na maila. Rzetelność obsługi AZ jest równa zapewnieniem dropped, że wypłata będzie do 10 dni roboczych na koncie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenę odzyskałem dopiero po 11 dniach od daty jej opłacenia.

 

dziś podpięli mi domenę po 24 dniach ... rekord ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

 

Uprzejmie informuję, iż poprawka dotycząca transferu domen została wgrana,

a domeny będą przypisaywane do Panelu Klienta zgodnie z Regulaminem usług AZ.pl:

 

http://www.az.pl/reg...ing-domeny.html

 

 

"3. Dalsze przeniesienie domeny do kolejnego rejestratora może być dokonane po upływie 5 dni po transferze wskazanym wyżej w pkt V.17. lit.2)."

 

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

 

Pozdrawiam

 

Kamila Sitek

 

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×