Jump to content
Sign in to follow this  
piotrurbanski

paczacz.pl

Recommended Posts

WTFIT? To taki skrót po angielsku - nie będę rozwijał, bo zaboli, a poza tym jest przed 22. Jest tyle wolnych świetnych domen, dlaczego akurat ta?

 

Moja wskazówka już kiedyś ją dawałem na forum:

(...)jeśli chce koniecznie rejestrować poleciłem metodę 100/20/5 - wypisz 100 domen, wybierz 20 najlepszych, a z tych 20 jedynie 5 super perełek i wtedy, jeśli są wystarczająco unikalne, z punktu widzenia KK - rejestruj.(...)

 

Oznacza to, że potrzebny jest przesiew, selekcja, rejestracja najlepszych domen, dlatego ze 100 znalezionych wolnych rejestruj najwyżej 5, a czasami żadną...

 

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oznacza to, że potrzebny jest przesiew, selekcja, rejestracja najlepszych domen, dlatego ze 100 znalezionych wolnych rejestruj najwyżej 5, a czasami żadną...

 

Chyba z 10000 - najwyżej 5 ;) Od kilku dni sprawdzam pewną listę - sprawdziłem coś koło 70tyś domen i póki co wybrałem 3 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba z 10000 - najwyżej 5 ;) Od kilku dni sprawdzam pewną listę - sprawdziłem coś koło 70tyś domen i póki co wybrałem 3 :)

 

Miałem na myśli zabawy "z palca", a nie wklejanie całych słowników... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oznacza to, że potrzebny jest przesiew, selekcja, rejestracja najlepszych domen, dlatego ze 100 znalezionych wolnych rejestruj najwyżej 5, a czasami żadną...

 

Powodzenia

 

Trafne stwierdzenie.

 

Ludzie, po co jest rezerwacja? Żeby ochłonąć nim zarejestruje się takiego potworka.

 

[...] tu właśnie chciałem sprawdzić kiedy domena została zarejestrowana, a co ukazało się moim oczom?

 

paczacz.pl oczekuje w kolejce na rejestrację

 

Tak więc kolego - nim cokolwiek tu napiszesz zapoznaj się naprzód z regulaminem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×