Jump to content
Sign in to follow this  
leonardo

housesinvillage.com, housesincountryside.com, mcommerce.tel, mobilnetransakcje.com

Recommended Posts

to poczekaj do wrzesnia a zobaczysz ^^

Napisz coś więcej na ten temat. Poza tym fajnie jakbyś takie coś nakreślił już na samym początku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czemu ja mam nakreslac ?

wkoncu dzial wycena.

mobilne transakcje telefonami komorkowymi wchodza od wrzesnia.

.pl .eu info org net biz posiada kto? tak Mastercard Niechcialbys miec domeny kolo tak znanego operatora?:)

mobilnyportfel.com , com.pl i eu tez nalezy do mnie a o tym w google

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena wydaje sie byc najbardziej sensowna z nich wszystkich, mogles tylko ja dac do wyceny, chociaz mimo to wyglada mi ona na odwrocony szyk wyrazow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzalezniony dziekuje za opowiedz, wlasnie przez lata zauwazylem ze najpierw jest przymiotnik okreslajacy potem wyraz konkretny i to sa poprawne formy, np sprojrz nie ma allegro mobilne tylko jest mobillne allegro pozatym w druga strone com tez posiadam.

a co do wyceny podjalby sie ktos?

Share this post


Link to post
Share on other sites

wlasnie przez lata zauwazylem ze najpierw jest przymiotnik okreslajacy potem wyraz konkretny i to sa poprawne formy, np sprojrz nie ma allegro mobilne tylko jest mobillne allegro pozatym w druga strone com tez posiadam.

a co do wyceny podjalby sie ktos?

Wyceny się nie podejmuję ale podziwiam Twoje doświadczenie uzyskane przez lata :P.

Poczytaj o: przydawce charakteryzującej i przydawce klasyfikującej.

Prawdę powiadam Ci - przymiotnik (nie tylko zresztą) przed rzeczownikiem (podmiotem) jak i następujący po nim to jak najbardziej poprawne i wskazane formy "wzmocnienia" słowa kluczowego.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziekuje koledzy za opinie

Prawdę powiadam Ci - przymiotnik (nie tylko zresztą) przed rzeczownikiem (podmiotem) jak i następujący po nim to jak najbardziej poprawne i wskazane formy "wzmocnienia" słowa kluczowego.

kolego to wytlumacz mi dlaczego mobilnyportfel.pl ma 5 ofert kupna i mnustwo odwiedzin a portfelmobilny.pl 0 (nie jestem ich wlascicielem) Ale koledzy robi sie tutaj spam, milo jest mi ze tak doswiadczeni uzytkownicy odpisuja i maja wiedze napewno przewyzszajaca moja pomio ze juz troche siedze w domenach.

Dlatego zwracam sie z prosba jednak o wycene domeny....

Edited by leonardo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troche nieracionalna wycena ale dziekuje.A propo zastanawia mnie jak user z takim doswiadczeniem wiedzac ze wszystkei domeny sa mastercard ktore co roku wydaje miliony na promocje marki a firma ktora ma pomiedzy nimi domene 1 wolna jest sama przez to promowana.malo tego wchodza mobilne transakcje od wrzesnia milardy na to pojdzie no ale nie warte nic no trudno:)) no Wsumie dla jednego warta iles da drugiego nic ale dziekuje za wycene:)

Dziekuje ktos jeszcze:)?

Edited by leonardo

Share this post


Link to post
Share on other sites

z całego zestawu najbardziej podoba mi się mcommerce.tel - jednak ze świadomością długiego oczekiwania na klienta.

 

pozostałe nie są warte zachodu.

 

Polskie keywordy niby słuszne, jednak nie z końcówką .com.

 

natomiast housesinxxx.. średnio mi się podobają bo jednak to dość wąska "specjalizacja" domeny. Jednak jak to z ang keywordami w .com nigdy nic nie wiadomo :) jeśli jest jakiś sensowny ruch można trzymać - jednak osobiście nie jestem przekonany

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • witam i dziekuje wrescie za sensowna wypowiedz :)
  • Tylko to jest jedyny polski keyword w tej domenie bo reszte ma mastercard wiadomo ze z pl bylaby warta \bardzo duzo ;-) poderzewam conajmniej srednie xx.xxx ale mysle ze z com cos tez da sie wycisnac zwlaszcza ze we wrzesniu nastapi prawdopodobny buum i kazdy bedzie mogl placic swoim telefonem
  • Pozatym czytalem ostanio temat zwiazany z nawiskami i kazdy zachwycal sie com ze to taka rozpoznywalna domena i do hadlu ,ze to niedorzeczne nie miec com :)itp znakomita ba lepsza nawet jak pl a myslicie ze mobilnetransakcje tylko u nas beda? ta domena jest tak szeroka od sms premium poprzez platnosci online banki finasne biznes hadel wszystko, wiec prosze mi nie mwoic ze com jest bee.

  • Pozatym dlaczego rejestrujecie com.pl eu itp przeciez wychodzi na to ze to tragedia i nie do sprzedania .Czemu rejestatorzy maja takie produkty wogle w swojej ofercie? Nie tylko com jest najbardziej rozpoznawalna domena na swiecie ale przeciez to tragiczna koncowka ala do.
  • Wiecej sie nie wypowiadm na temat tej domeny :)

tel bede trzymal wiem ze to przyszlosciowa domena ale trzeba bedzie poczekac :)

 

a co angielskich keywordow jedna wielka niewiadoma:)

Edited by leonardo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam mobilapps*pl z mojego portfela.

Skończ w końcu z tym polecaniem swoich domen. To jest dział wycena i opinia a nie tablica ogłoszeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×