Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

seo-sem-smm.co.uk seosem.biz

Recommended Posts

seo-sem-smm.co.uk

Na serwis pozycjonerski w UK.

seosem.biz

Na serwis pozycjonerski w UK.

 

Co sądzicie o powyższych domenach z przeznaczeniem na serwis pozycjonerski w UK? Która lepsza? Czy szukać czegoś innego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

seo-sem-smm.co.uk

 

Osobiście widząc taki adres nawet nie wchodzę na stronę, z góry zakładając, że jest to zwykła spamiarka lub MFA. Moim zdaniem domeny z "-" nie nadają się do budowania silnej marki. Jeżeli na rynek UK to celowałbym w domenę .co.uk lub .com, nie spotkałem się jeszcze na wyspach z użyciem końcówki .biz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykład jakiegoś spamerskiego katalogu :) Ja miałem na myśli, że w powszechnej świadomości Brytyjczyków są głównie domeny .co.uk i .com - przynajmniej takie domeny widziałem na ulicach, .biz nie widziałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak samo w świadomosci Polaków są domeny .pl i .com.

Jednak dla kogoś są te domeny, skoro są :-)

 

głównie dla spamerów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest Twoje zdanie, czy gdzieś jest to gdzieś publicznie podane?

 

To moje zdanie. Nie chciałem Cię urazić :) Chodziło mi o bardzo szeroką definicję spamu, w każdym bądź razie przyjmuje do wiadomości, że mój żart nie został zrozumiany. Ale OT więc kończę i pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie byłem w UK (tym bardziej nie znam tamtego rynku domen), ale oby dwie przedstawione domeny mi nie pasują (a zwłaszcza pierwsza).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inne wolne:

instantseo.co.uk

lowpriceseo.co.uk

 

Trzeba tylko chcieć. :)

No ja bym ich nie chciał :-)

Domena: seo-sem-smm.co.uk sama mówi za siebie czym się zajmuje firma: SEO, SEM, SMM. I co tu więcej chcieć? To moje zdanie. Można wymyślać brandowe nazwy, np. gitez.com, czy cos w tym rodzaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inne wolne:

instantseo.co.uk

lowpriceseo.co.uk

 

Trzeba tylko chcieć. :)

No ja bym ich nie chciał :-)

Domena: seo-sem-smm.co.uk sama mówi za siebie czym się zajmuje firma: SEO, SEM, SMM. I co tu więcej chcieć? To moje zdanie. Można wymyślać brandowe nazwy, np. gitez.com, czy cos w tym rodzaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja bym ich nie chciał :-)

Domena: seo-sem-smm.co.uk sama mówi za siebie czym się zajmuje firma: SEO, SEM, SMM. I co tu więcej chcieć? To moje zdanie. Można wymyślać brandowe nazwy, np. gitez.com, czy cos w tym rodzaju.

 

Nie chodziło mi akurat o te konkretne, bardziej o to, że łatwo można coś wymyślić. Twoja domena niestety jest trudna do zapamiętania (można łatwo pomylić kolejność członów) i trochę przydługawa. Ale to Twoja decyzja, my tylko doradzamy. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena: seo-sem-smm.co.uk sama mówi

 

A próbowałeś kiedyś pozycjonować taką domenę z dwoma myślnikami na słowa kluczowe? Podpowiem, że możesz mieć troszkę pod górkę .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×