Jump to content
Sign in to follow this  
poulj

prowadzenieimprez.pl

Recommended Posts

Mi się podoba, chyba najlepsza domena jaką do tej pory dałeś do wyceny.

 

Jeśli Ci to pomoże w wycenie to rok lub dwa lata temu sprzedałem tę domenę prowadzenieimprez.pl za 1200 zł, coś tam nawet powstawało. W sumie dziwne, że ta domena spadła. Dziś wyceniłbym podobnie - na niskie x.xxx zł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się podoba, chyba najlepsza domena jaką do tej pory dałeś do wyceny.

 

Jeśli Ci to pomoże w wycenie to rok lub dwa lata temu sprzedałem tę domenę prowadzenieimprez.pl za 1200 zł, coś tam nawet powstawało. W sumie dziwne, że ta domena spadła. Dziś wyceniłbym podobnie - na niskie x.xxx zł.

Dziękuję za wycenę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie zbyt długa, osobiście bym jej nie zarejestrował :-(

Może i długa jednakże patrząc na pokrewną o podobnej długości frazę, tj. "organizacjaimprez", wszystkie popularne końcówki od .pl po .org (włącznie z .biz) są zajęte i w większości zagospodarowane -> http://www.az.pl/krok-pierwszy.html?name=organizacjaimprez . Jeśli więc chodzi o długość domeny to pod tym względem to optymistyczna informacja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem sensowna fraza... Grube 100k wyników, pierwsza strona google zawiera głównie komercyjne wyniki bezpośrednio związane z tą frazą, adwords wskazuje, że ludzie operują tymi słowami kluczowymi... Wystawiłbym za 1,5-2,5k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×