Jump to content
Sign in to follow this  
marbud

coolingservice.pl

Recommended Posts

coolingservice.pl

 

Witam,

proszę o wycenę.

 

Na formularz kontaktowy dostałem informację od zainteresowanej Pani prowadzącej firmę znajdującą się we Wrocławiu, zajmującą się projektowaniem, sprzedażą, montażem, serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz pomp ciepła.

 

Domena została przechwycona, należała do sklepu sprzedającego klimatyzacje we Wrocławiu. Posiada ruch, jest skatalogowana w różnych bazach firm.

 

Mam problem z podaniem odpowiedniej kwoty. Liczę na pomoc.

Podejrzewam, że potencjalnej klientce bardziej zależy na ruchu i miejscach w katalogach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogata branża, pojedyńcze kontrakty osiągają często kilkaset tysięcy złotych (księgujemy taką spółkę)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem taki, że może to być ostatni Klient, który może chcieć ją nabyć. Być może nie wiele osób jest świadomych, że moga "zgarnąć" ruch innej firmy już nie istniejącej lub istniejącej, ale która straciła domenę. Zależy jaki ruch ma, jak możesz to podrzuć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem taki, że może to być ostatni Klient, który może chcieć ją nabyć. Być może nie wiele osób jest świadomych, że moga "zgarnąć" ruch innej firmy już nie istniejącej lub istniejącej, ale która straciła domenę. Zależy jaki ruch ma, jak możesz to podrzuć.

 

od 10.08 ma 170 UU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruch nie robi wrażenia, ale jakby pozyskać chociaż połowe i podpisać kontrakty by uzyskać obrót wspomniany przez Dicka, który ma wyobrażenie o tym to byłaby ładna suma.

 

Jednak zakładając, że albo zaczynają, albo nie mają takich zleceń jak te firmy, o których pisze Dick to myślę, że podanie jakiejś kwoty większej za nią mogłby zadziałać odstraszająco.

 

Przedstaw jej bajkę, że z ruchu mogą uzyskać(zakładając, że to prawdziwy ruch) ruch na stronie głównej firmy, bo strona jest zakatalogowana w necie. Cena 1k, lepiej mieć 1k niż nic, za 1k możesz sobie kupić fajną 3-literówkę lub też z przechwytu coś bardziej przypominającego generyka co da Ci większe możliwości. Takie jest moje zdanie. Wyrzuty zawsze mogą być, ale kasa na koncie to też ważna sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×