Jump to content
bartxx86

Nasionaroslin.pl

Recommended Posts

Nasionaroslin.pl

=> Archive.org 2008

=> 140k wyników w Google

=> zajęte domeny takie jak: rosliny-nasiona.pl, roslinynasiona.pl, nasionatraw.pl, twojenasiona.pl, e-nasiona.com.pl, dobrenasiona.pl, sklep-nasiona.pl, oraz różne mixy z nazwami firm np. topfarms-nasiona.pl, floraland-nasiona.pl, rolimpexnasiona.pl i wiele innych

 

Co myślicie o tej domenie? Ma szansę na znalezienie swojego KK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasionaroslin.pl

 

Co myślicie o tej domenie? Ma szansę na znalezienie swojego KK?

 

Tak. Dość duży rynek. Widać po konkurencji, że łatwo nie będzie.

Spójrz na samych działkowców - ponad 2MLN krzątających się co wiosny ludków siejących i sadzących swoje warzywka... i kilka milionów rolników, którzy także czasem kupują nasiona kiedy im zmarznie ozimina.

 

Sam pomyśl - jakbyś chciał posadzić roślinki - i nie masz nasion to szukasz frazy nasiona+roślin...

Jeśli nie znajdziesz w Polsce kupca na domenę - wyślij ogłoszenia za granicę... Pewnie kilka firm z Niemiec, mogłoby o to powalczyć ostatnio atakowały reklamami nasz rynek... Nie wiem czy taki KWS szturmujący reklamą tv rodem z 1990. roku coś zdziała...

 

jeśli chodzi o pomysł na biznes - zawsze może być portal sprzedaży nasion [wielorakich] : )

ale to taka moja opinia... inni może będą bardziej krytyczni ze względu na konkurencje i pozajmowane domeny zabierające ruch...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie masło maślane ... jakie inne mogą być nasiona ? nasiona ptaków ? nasiona ryb ?

 

Dodatkowo te 2 mln działkowców to przeważnie emeryci i renciści, a nasionami to albo się wymieniają z sąsiadami albo kupują na rynku za grosze.

 

Jak znajdziesz kupca na xx to sprzedawaj w try miga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×